Skocz do zawartości

Extra 300 S


Marek C
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowy do lotu na 10-tce żarowej ważył 3,5 - 3,6 kg w zależności od wykonania. Prototyp był napędzany elektrykien na 30 ogniwach ni-cd , ważył 4,2 kg i latał dobrze . Pusty zważe jutro to napiszę .

Kupiłem Os-max GT 22 benzyna będzie rakieta .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółeczko ogonowe połącz sprężynkami, uchronisz kierunek i serwo. Serwa montuj w okolicy środka ciężkości bo będziesz miał problem z wyważeniem laminatowe kadłuby z kierunkiem są stosunkowo ciężkie . Ja bym w ten model wsadził lekką mocną żarówkę 10cm3 i dążył do jak najmniejszej masy całego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten kolor foli fajnie dopasowałeś niczym się nie różni od lakieru, no i te wykonanie naprawdę świetne,

Kombinuję  zrobić coś z laminatu i mam taką prośbę, zważył byś sam kadłub ze statecznikami, bo przypuszczam że skrzydła  lekkie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyta do kabiny nie mam , będzie laminatowa . Waga bez osprzętu 2,3 kg . Kolor  , kupujesz folię i do niej dobierają kolor lakieru w mieszalni .

Waga poszczególnych elementów :

skrzydło - 610 g

kadłub - 1000 g

stat. poz. - 180 g

resor - 116 g

ster kier. - 53 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.