Skocz do zawartości

Extra 300 S


Marek C
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proszę bardzo . Zamontowane dwie wersje tłumnika . Mój tłumnik ze skośnym wylotem , jest bliższy oryginałowi. Po odpaleniu silnika brak różnicy do fabrycznego . Zmontowałem cały model i zważyłem , waga wyniosła 4,2 kg . Nieżle , tylko jest mały problem . Wyważenie wyszło trzy cm za środkiem ciężkości , więc bez ołowiu na dziub się nie obejdzie .

post-8743-0-91008000-1430420117.jpg

post-8743-0-22991300-1430420146.jpg

post-8743-0-81131300-1430420177.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

3D oprócz wagi dyskwalifikuje to, że lotki są poza strumieniem zaśmigłowym.

Co nie zmienia faktu, że to bardzo ladny model i perfekcyjne wykonanie! Czyjej produkcji jest ta Extra?

 

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest model 3D , a jak by był to bym go opisywał w dziale modeli 3D . Dla mnie model ma latać jak prawdziwy samolot , a nie wisieć na śmigle i majdać sterem kierunku po trawie .


Model jest mojej produkcji , posiadam formy .

Pozdrawiam Marek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest model 3D , a jak by był to bym go opisywał w dziale modeli 3D . Dla mnie model ma latać jak prawdziwy samolot , a nie wisieć na śmigle i majdać sterem kierunku po trawie .

Model jest mojej produkcji , posiadam formy .

Pozdrawiam Marek

 

Witaj Marku,

 

na pewno będzie latał jak prawdziwy samolot a z tym O.S. em na pokładzie będzie miał też niezłego kopa!

Bardzo ładna i czysta robota. Z przyjemnością obserwuję relację. Modele budowane od podstaw samodzielnie pamięta się chyba najbardziej.

Pisze chyba, bo sam jeszcze żadnego nie popełniłem - nie licząc małej halówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja na twoim miejscu wagą bym się za bardzo nie przejmował, ja zbudowałem Extrę roz. 1550 mm. z silnikiem 15 cc 4t. i wagą z paliwem około 3700 g. i model lata bardzo fajnie, 3D raczej odpada ale ogólnie jest ok.

 

Filmik z moją extrą.

 

http://youtu.be/Mj-FCWhJfC8

 

Odważnie tak miedzy domami :)

 

Tu za to grozi rekwiracja sprzętu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.