Skocz do zawartości

Ursynów spotkanie 24.03.2015


wojtas3000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha dzięki....


ponoć na Pałacowej też nie wolno latać a latają, pozatym nie mam zamiaru latać nie wiem jak wysoko i jak daleko , ledwo koło nogi 

 

Na Pałacowej Lot trzeba zgłosić na wierze i dopiero po pozwoleniu wolno a jak jest w praktyce każdy chyba z was wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pałacowej mogą latać tylko paralotniarze. I tylko oni mogą otworzyć strefę zgłaszając w CTR. Jak ktoś modelarzy chce spróbować otworzyć strefę, to chętnie dowiem się, co na takie zgłoszenie wieża odpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie koledzy Warszawiacy, na zachód od Wisły gdzie można polatać? SkySurfer czeka i czeka, mieszkam za blisko Okęcia żeby przy domu polatać a jechać i szukać na ślepo to tak średnio mi się widzi (muszę dzielić czas wolny na młodego pilota i własne pasje ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Również mieszkam na Ursynowie, z chęcią pojawię się na wspólnych lotach. Ale zaznaczam, że mimo wcześniejsze przygody z RC jestem "Cienki Bolek" i właśnie będę zaczynał przygodę ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.