Skocz do zawartości

Jr 11x problem


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie mam co prawda 11x ale serię 9000 coś tam (nigdy nie mogę się nauczyć tego numeru) i odczepienie/przyłączenie satelity nie ma wpływu na działanie odbiornika. Obstawiałbym awarię odbiornika.

Miałem/mam odbiorniki Jr, spektrum i orange. Z w/w też przerobiłem kiedyś awarię 2 spektrumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej sprawdzić z innym odbiornikiem z satelitą, jeśli będzie wszystko działać to potwierdza że ten odbiornik posiadany jest zepsuty. Poproś kogoś na forum z Twojej okolicy posiadającego jakiś odbiornik z satelitą, po 5 minutach będzie jasne czy jest to awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmss jest niekompatybilne z dsm/dsm2/dsmx. Z tego co wiem kazdy odbiornik dsm/dsm2/dsmx jest kompatybilny z nadajnikami Jr dsm/dsm2 (mój 9000 coś tam)i dsm/dsm2/dsmx (z tego co pamiętam 11x) i absolutnie przynajmniej u mnie podłączenie/odłączenie satelity nie ma wpływu na bindowanie i nie wymaga ponownego bindowania. W każdej konfiguracji odbiornik jest jeden, a nie 1 + 1 (satelita). Satelita to tylko upraszczając dodatkowe antenki, a nie dodatkowy odbiornik (samego satelity nie zbindujesz).

A w nadajniku się nic nie zmienia, po prostu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tu się mylisz ,satelita jest dodatkowym zewnętrznym odbiornikiem.

 

Dsm/Dsm2/Dsmx ale jak to zmienia się w radiu to.nie mam pojęcia w manualu nic nie napisali

Nadajnik sam rozpoznaje z jakim odbiornikiem ma do czynienia.

Nie bardzo rozumiem, po co chcesz odpinać satelitę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.