Skocz do zawartości

Piper j 3 Cub ARF 40 Hangar


marcinlota1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przymierzam się do zakupu tego modelu ale musze wiedzieć czy ten piper o tej rozpietosci 2032 ma łamany kadłub a konkretnie ogon pod czarną długą naklejką przed tylnym skrzydłem.....mam BH o rozpietosci 1840 i on ma plaski kadłub  od połowy w dół.....a chce mieć model z większymi detalami i widziałem ze piperki tez są z bardziej łamanym ogonem(kadłubem)....co daje świetny wygląd....jeśli ktoś ma to niech podeśle fote albo napisze....tutaj widać o co mi chodzi....

post-2380-0-75321600-1429647571.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

Witam

Nie wiem o co ci chodzi.

Jakie tylne skrzydło(być może statecznik poziomy)

Piper cub ma spód kadłuba płaski.

Jedynie boki kadłuba są nico oprofilowane (konstrukcja oryginału z rurek metalowych) 

Pozdrawiam

Piotr

post-8829-0-00333100-1432314130.jpg

post-8829-0-07919300-1432314196_thumb.jpg

post-8829-0-89110900-1432326284.jpg

post-8829-0-48425600-1432327201_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

na zdieciu co dodałem widać z boku kadłuba czarna naklejke co idzie wzdłuż kadłuba zaczynając się od przodu pod oknami....chodzi mi o załamanie na ogonie ....pod naklejka czy jest....bo nad naklejką jest i to w każdym modelu nawet tych tanich a orginał jest taki ze ma załamanie dodatkowe pod naklejką i przed tylnym skrzydłem ...co daje lepszy wygląd bo kadłub jest bardziej łamany a nie płaski na dole..widoczne ma moim zdieciu....pytanie czy HaNGAR ma te dwa załamania nad i pod naklejką......czy tylko nad ..?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz model z Hangaru 9 i Great Planes kontra model z Seagulla ??? :D

To tak jakbyś zapytał czy lepsze Porsche czy Dacia..... ;)

 

Rafał, nie generalizuj. Wszyscy mają gorsze i lepsze modele. Miałem Funtanę z H9 i Spacewalker'a z Seagull'a. Ten drugi bardzo fajnie wykonany i dobrze latający. Jedyny minus to jakość instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, nie generalizuj. Wszyscy mają gorsze i lepsze modele. Miałem Funtanę z H9 i Spacewalker'a z Seagull'a. Ten drugi bardzo fajnie wykonany i dobrze latający. Jedyny minus to jakość instrukcji.

Robert,nie porównuj firm z tradycjami,przemyślanymi rozwiązaniami,pewnymi własnościami lotnymi z wietnamską myślą techniczną....

Ogólnie to lata wszystko,jak trochę już coś potrafisz,zaczniesz porównywać to zaczynasz dostrzegać różnice,spore różnice...

Mam i miałem okazję widzieć wiele modeli z w/w firm i wiem na pewno że modelu z Seagulla bym nie kupił, bo nie chciałbym się cofać w rozwoju... :) .

Oczywiście że nie zniechęcam do zakupu ,wiem jednak że niewiele dopłacając można mieć zdecydowanie coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że H9 i GP to najwyższe półki  ;)  ale na pewno zdecydowanie modele z tych firm są na innym,czytaj wyższym poziomie niż Seagull (co i zrozumiałe cenowo wyższym)

Można śmiało napisać że modele z Seagulla to takie budżetówki,kupowane głownie przez początkujących,średnio zaawansowanych czy po prostu szukających tanich modeli  modelarzy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.