Skocz do zawartości

Sanwa Aquila naprawiona


cza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam problem, upadła mi aparatura (kurczę nowa i jeszcze nawet sie nią nie miałem czasu nacieszyć i tak na prawdę to koty w gonitwie miją strąciły) i uszkodził się przełącznik. Właściwie nawet dwa, krótki sie rozpadł, dźwigienka wypadła, a długi lekko skrzywił ale chyba działa. Moje pytanie brzmi czy to są zwykłae dwupozycyjne przełączniki czy może jakieś specjalne? A może jeszcze lutowane na płytkę? Szukałem trochę w necie wię z grubsza wiem co tam może być ale może ktoś zna tę albo podobną apkę odśrodka? Z wymianą dam radę bez problemu jeśli tam nie ma jakichś niespodzianek. Sam na razie nie chcę zaglądać bo naklejona jest plomba i być może będę wysyłał do serwisu. Przy okazji może ktoś zna żródło dobrych przełączników w Warszawie? Wolumen, podziemia przy GUSI-e?

 

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wymieniłem w końcu przełącznik i wszystko już działa. Dla zainteresowanych; przełączniki lutowane są w płytki, W firmie PIEKARZ (hurtownia elektroniczna) mają dobrej jakości przełączniki, pasują idealnie. Cała robota to pół godziny, po zdjęciu tylnej ścianki wszystko dostępne jak na dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.