Skocz do zawartości

EXTRA 300 S firmy Black Horse


yarecki61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po wyjęciu z kartona wszystkich elementów modelu,po dokładnym ich obejrzeniu , mogę powiedzieć że model jest wykonany bardzo ładnie pod względem estetycznym , jak i pod względem technicznym.Jedyny minus to piankowe koła podwozia głównego, które wymienię na gumowe w trakcie montowania podwozia.W miarę możliwości będę zamieszczał fotki z montażu modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie jakie planuję to : silnik 2takt ASP 75, aczkolwiek myślę o benzynie 15ccm lub 20ccm.

Serwa Tower Pro MG-945,lub Hitec HS-635 HB lub HS-645 MG.Jeszcze cały czas się zastanawiam...

Serwa, o których piszesz są mocno przewymiarowane do tego modelu. W zupełności wystarczą HS-325HB, HS-322, lub bardzo dobre moim zdaniem Futaba S3003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie posiadałem modelu z silnikiem spalinowym, ale z tego co wiem to najlepiej docierać i regulować go na modelu z tego względu, że będzie pracował w docelowej pozycji (tzn. takiej jak w locie). Poza tym, jak "wytrzęsiesz" model wibracjami od silnika to będziesz wiedział które klejenia poprawić i których śrubek nie wkręciłeś na klej. A lepiej chyba żeby takie rzeczy powychodziły na ziemi ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze !!!! napotkałem po zamontowaniu silnika problem.Domek do którego montowany jest silnik jest pod lekkim skosem.Przez to silnik nie jest w osi kadłuba.Nie mam pojęcia czy jest to zrobione celowo,aby uzyskać wykłon,czy jest to błąd.Widać to na fotkach. :unsure:

Czy mogę liczyć na jakąś pomoc ??

post-8470-0-01497700-1433160330_thumb.jpg

post-8470-0-78706800-1433160339_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.