Skocz do zawartości

EXTRA 300 S firmy Black Horse


yarecki61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie....podejrzewam że się wyrobie. ;)

Myślę nad wyposażeniem.Zastanawiam się nad rozwiązaniem zasilania,czy zastosować menager plus dwa pakiety lipol,czy iść na łatwiznę.

Menager ten.... http://www.nastik.pl/regulator-napiecia-dualsky-liniowy-p-4448.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden menager tam nie jest potrzebny ,tego dualskiego z linku mam w yaku 55cc ,wystarczy bec 5A  jeden pakiet 2s w granicach 1700mAh .U mnie ten model latał na serwach Hiteca 422,pakiecie 6v 1600NiMh  i było aż nadto na 5 lotów.To nie jest akrobat 3D  i niema potrzeby pakowania tylu gratów, model latał  nie żle ale tylko akro.Był bardzo szybki a do lądowania potrzeba było sporo miejsca ,lubi zwalić sie na skrzydło przy braku odpowiedniej prędkości .Podwozie to dno,wystarczy przyziemić ciut mocniej i wygięte ,radzę założyć od razu jakieś odciągi to kolega oszczędzi sobie nerwów na przyszłość ,powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to tylne koło jest niewłaściwie zamocowane :) .

Po pierwsze powinno być w osi obrotu ,po drugie powinno być wygięte(drut) 90 stopni  i wklejone w ster kierunku (chyba że blokują zawiasy).

Przy pierwszym skręcie wypnie się z tej tulejki drut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tuleja to zabezpieczenie przed uderzeniem koła w ziemie , ratuje w ten sposób zęby serwa, właśnie błędem jest na sztywno łączenie koła z kierunkiem.

Ja w dużych 2,2m akrobatach miałem 1mm drucik i świetnie się to sprawowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał przyznaję Tobie racje.Zbytnio się pospieszyłem. :wacko: . Mocowanie już poprawiłem w/g instrukcji...

Przesunąłeś do tyłu żeby było w osi SK ale ten cały drucik chyba powyginałeś nie tak jak trzeba i mówi instrukcja :) ale tak czy inaczej da radę z tym polecieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.