Skocz do zawartości

wymiana foli w skrzydel.


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam problem z kolorami w zawsze cosiu.

Ladne na ziemi,ale totalnie niepraktyczne w powietrzu.

Musze zdjac z dolnej czesci skrzydla czerwona folie a w jej miejsce pojdzie biala.

Czy moga wystapic jakies problemy . Czy sa jakes sposoby na zdjecie foli z skrzydla coby nie pokopac geometrii oraz ladnie zeszla???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a nie lepiej na dole skrzydła przykleić białe pasy ?? wtedy masz białoczerwony spód a to już wystarczy aby odróżnić w locie :)

 

Zaufaj mi że model jest ładny i kolorowy na ziemi, w górze każdy jest taki sam ( skrzydło , kadłub i ogon) a kolory widziane z dołu to albo jasny albo ciemny więc nie ma sensu zdejmować foli ze skrzydła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin za pozno .

Skorka zeszla jak z pomaranczy sama opalarka zdjela ,potem szlif papierem 120 i po problemie.

Ja ma 4 oczy i musze miec dostosoane kolory.

Juz malo go raz nie zgubilem na dzialkach u Huberta ,a wcale tak daleko nie odlecial.

Bialy u mnie rzadzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie chce być złośliwy ale nie tylko dobry pilot , ale nawet takisredni jak j aco robi tylko zawis 3 sek. w czasie lotu wie jak model leci jeśli nim steruje :) bo j aplanyje co model ma mi zrobić i cały czas podświadoomi ewiem jak się zachowa i w jakiej pozycji ma lecieć :P

 

 

Ale wiem bywają przypadki np. zakłucenia że model coś zrobi i dopiero po 2 sek wiem jak leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostrym kreceniu akro. czsami swiadomosc nie wyrabia za tym co sie dzieje w powietrzu . Inaczej to i slepy by latal akrobacyjnie :D

Problem jest kiedy nie zaloze soczewek tylko latam w okularach do czytania . One dzialaja dobrze do 15 m a do 50 wiare dobrze ,potem to juz jest roznie :(

W soczewkach nie mam problemow ,ale nie zawsze je mam/pamietam zeby wziasc i zalozyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

:)

 

Dzis latalem w nowej konfiguracji -skrzydlo od dolu biale , a na oczach soczeki.

I po problemi. Nie bylo najmniejszego porblemu!!!

Wylatalem 4 330ml zbiorniki paliwa rycynowego i 1 synteetyka z nitro.

iestety musialem sobie odposcic dalsze loty bo za bardzo wialo i byly momenty ze na pelnym gazie model stal w miejscu ,albo delikatnie sie cofal !!!

Na szczescie przy ladowaniu trafilem na spokojniejszy wiatr i lekkim trawersem odbylosie ladaowanie na 3 kolka :)

 

Nie sadzilem ze latanie jest takie meczace !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.