Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wraz z aparatura FlySky-i6 dostałem taki kabel do symulatora:

 

11289820_702978176474585_508675841_n.jpg

 

Po wpięciu kabla do aparatury jak i komputera nawet nie odczytuje mi aparatury sa tylko takie dwa dźwięgi wydane przez komputer  "ty-ty" i na tym kończy się cała "przygoda".  Wiecie może jak to trzeba zrobić, może w apce coś trzeba włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w manegarze urządzeń jakie urządzenie system wykrył. W ogóle czy sterownik został wykryty? Jak nie to sprawdź czy nie dostałeś płytki z driverem. Zainstaluj.  

To że dostałeś taki kabel z aparaturą to w ogóle nie znaczy, że jest on akurat przeznaczony do symulatorów i będzie to działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w manegarze urządzeń jakie urządzenie system wykrył.

 

Sprawdziłeś?

Miałem kiedyś wyglądem podobny kabel. Wtedy do tej apki (modelcraft) udalo sie odpalic symulator ale trzeba bylo sie mocno napocić. Rozwiązaniem jest SmartPropoPlus + PPjoy.

Można zrobić też kabel z jednej strony jack z drugiej din taki jaki podłaczasz do aparatury. Taki kabelek wpinasz do karty muzycznej. Sygnal jest przechwytywany z mikrofonu i odpowiednia aplikacja zamienia go w sygnal ppm jak z aparatury.

Problem z tym wszystkim jest taki że co byś nie zrobił to potrzebny jest PPjoy ktory jest mało lubiany przez nowe systemy win7  oraz win 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.