Skocz do zawartości

Citabria 3.85m


balcerseb88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Poznania postaram sie za witać co do lądowań macie racje najlepsze nie sa lata sie troszeczkę "inaczej" niż zwykłymi modelami (czyt. małymi) jest jeszcze sporo do zrobienia ale myślę ze każdy następny lot będzie lepszy :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kąt silnika na pewno trzeba poprawić bo ten model sam se leci w lewo a klapy przy takim modelu to podstawa tylko trzeba je dobrze domiksować z wysokością i trochę się do nich przyzwyczaić.

I jeszcze antenę w nadajniku lepiej jest sobie ułożyć w bok a nie tak na prosto ;]

 

Pozdro i gratki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gratulacje i jeszcze raz gratulacje składam pilotowi a zarazem konstruktorowi tej wspaniałej maszyny.

Śledziłem i dopingowałem budowie wiem z własnego doświadczenia że nie jest łatwo pokonywać różne przeciwności podczas budowy i oblatywania oraz wlatania się w nowy model tym wiekszy szacunek składam konstruktorowi który potrafił dokończyć i oblatać swoje cacuszko.

Sebastianie maszyna wspaniale lata i nie ważne jest że na początku uczymy się nowego modelu a postronny obserwator odnosi wrażenie popełnianych błędów w końcu to pilot wie lepiej jak i w jaki sposób ma pilotować a skoro maszyna ponownie staje na starcie i odbywa kolejny lot to oznacza że pilot jest dobry .

Jeszcze raz Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.