Skocz do zawartości

Rakietowa MałaMi. EMI-4


Bronti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=o3QwVnRURmI

Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak moja Pani, po tych paru latach wspólnych ciągle potrafi mnie zaskoczyć.

 

Posiedziałem parę tygodni daleko na obczyźnie, wracam....a Tu nowe hobby w domu...co ciekawsze nie moje :-) ( sąsiada tez nie podejrzewam żeby uprzedzić złośliwe kom. ) Tylko mojej Pani.

 

W domu stają 3 rakiety. od niewielkiej EMI-4 przez EMI-7 do EMI-16. ( dziś będzie inauguracja z okazji mojego powrotu  tej dużej 16)

 

EMI-4 już była ...fruwana, nawet wieczorne loty wykonała w mojej obecności. Ale ja tylko jako widz i operator kamery. Wszystko sama robi moja Pani....nawet czyta przepisy na mikstury na środki na silniki, które pozwolą sięgnąć nieba jej ptaszkom. Skora moje fpv nie były w stanie dolecieć w okolicy Pl. Trzech Krzyży, to obawiam się że jej środki przekazu,dolecą do Bukseli jak trzeba będzie :-)

 

Mam wrażenie że moje hobby i pasje, zaczynają się robić jak by mało expresyjne przy zabawach mojej Pani. I jakoś wcale mi to nie przeszkadza widząc jak się uśmiecha i cieszy.

 

 

Swoja drogą piękny rodzaj modelarstwa, o którym nie miałem pojęcia, a tu takie zaskoczenie i to we własnym domu.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.