Skocz do zawartości

SZD 36 Cobra 15 - 2,3m


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam posiadaczy Cobry 15

Niadawno zostałem szczęśliwym posiadaczem modelu COBRA 15 2,3m( a w zasadzie to moja ma prawie 2,4 ,same skrzydła mają 230mm+ kadłub 9mm)wszystkie tak mają?

,model zakupiłem z drugiej ręki zelektryfikowany lecz bez napędu więc niemam żadnej instrukcji do tego modelu a w necie nic nie znalazłem wiem tylko że środek ciężkości producent zaleca 6 cm od krawędzi natarcia ale niewiem w jakiej odległości od kadłuba mierzyć? a krawędz natarcia nie jest w równej linji.

Bardzo bym prosił posiadaczy cobry o jakieś dane co do punktu środka cięrzkości, jakie maksymalne wychylenia lotek wysokości i kierunku ustawić ,(słyszałem że model jast bardzo czuły na stery) jaki silnik polecacie do tego modelu myślałem nad takim

 

http://www.hobbyking...400Kv_550W.html

 

do tego regulator Turnigy Plush 40 lub 60A i śmigło 10x6 i pakiet Turnigy 2200 25-35C,będzie OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.