Skocz do zawartości

Copterx 450pro V4


misio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z tematu Heli ,posiadam copterx 450 pro v4 i nie mogę go zesterować, sam go składałem teraz kręci się w kółko, mieszkam w Siemianowicach i chętnie bym się zaprzyjażnił z modelarzem z pobliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Helikopter jak pisałem jest kupiony jako Kit, a aparaturę cała dokupiłem osobno tz. elektronikę do heli też firmy copterx cx 450 ,aparaturę mam firmy radiolink nadajnik i odbiornik cyfrowy 6 kanałowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nadajnik Radiolink-T6EAP MODE2, w instrukcji pisze że nadaje się do helikoptera a w serwisie powiedziano mi że mam kupić inny bo na tym nie można ustawic, nie wiem co o tym sadzić bo to mój pierwszy helikopter, jest on na 4 serwach i ogon napędzany wałem, pozdrawiam kolegów lotników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć opcje miksowania do tarczy CCPM bo inaczej śmigłowca nie obsłużysz a tychże funkcji w niej nie widzę, raczej na niej nie polatasz chyba, że da się to jakoś inaczej załatwić (a raczej się nie da choć nie wiem bo nie znam tego radia).

 

http://abc-rc.pl/templates/images/files/995/Instrukcja_Obsugi_T6EAP.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.