Skocz do zawartości

CAP232 World models


endriuRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam masz poradnik do podstawowych figur a nie "fikołków". Jak to Andzej mówi (właściciel strony i kolega z którym latam - mistrz nad mistrzów) weź mały drewniany samolocik do ręki, zaprogramuj Sobie w głowie program prawidłowych figur a potem rób to w powietrzu tyle razy aż cały program wyjdzie prawidłowo. Jak z jedną się pomylisz to lądowanie i od nowa. Z pozoru nudne, ale bardzo dużo wymaga od samego siebie i daje niesamowitą satysfakcję jak w końcu wyjdzie. Fikołki się szybko nudzą .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dość że akrobata to i drifter ;) .

 

He he - taa dwie konkurencje na raz.

endriuRC - Startowanie stojąc za modelem to nabieranie złego nawyku. Na miejsce startu podjedź modelem stojąc tam, gdzie uruchamiasz silnik. Trzymaj przy tym ster wysokości maksymalnie wychylony w górę a podczas startu, dodając stopniowo gaz, zmniejszaj to wychylenie równomiernie aż do oderwania ogona. Wtedy lekko wychylisz SW w górę i model powinien elegancko wystartować bez tego driftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz gdzieś domyślnie ustawioną taką jakość wrzucanych na YT filmów?

Przed chwilą na próbę wrzuciłem film i nawet szukałem w ustawieniach możliwości zmiany domyślnej jakości wrzucanych filmów, ale niczego takiego nie znalazłem.

Wrzucony film odtworzyło mi w HD.

 

Może to kwestia formatu w jakim nagrywa telefon? Nie próbowałeś tego przepuścić przez jakiś najprostszy program do obróbki video?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.