Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

od jakiegoś czasu składam model szybowca(moto). Wydawało się kupić kit elektronikę i będzie działać. Niestety co chwilę jakiś problem wyskakuje.

Dlatego jestem tutaj aby zaczerpnąć wiedzy doświadczonych modelarzy i w razie potrzeby wesprzeć innych moją wiedzą.

 

marcel99


Dodam jeszcze ze ostatnim problem z ktorym sie zmagam to dziwne zachowanie regulatora ESC AE-30A (Turnigy) lub współpracującego z nim obiornika D8R-II plus (FrSky).

Mianowicie zasilając wszystko pakietem 2S układ pracuje bez zastrzeżeń. Po podłączeniu pakietu 3S układ TX albo się nie załącza albo następuje przesterowanie serw na wszystkich kanałach (6x TG9e) a w TX załącza się alarm który kasuje się dopiero po wyłaczeniu radia.

Napięcie zasilania układu RX jest cały czas takie same 5,05V. Co ciekawe jeżeli do układu podłączone są tylko 2 serwa wszystko działa bez problemu.

Zgodnie z dokumentacją komponentów wszystko powinno współpracować ze sobą.

 

Może ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.