Skocz do zawartości

Weatronic BAT 64


Pułkownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Marcin,

cieszę się, że klub posiadaczy WEA się rozrasta. Na Twoje pytania odnośnie BAT64 odpowiedziałem na komunikatorze. Ta forma kontaktu ze względu na złośliwości jednego gościa  jest bardziej przydatna. Zostawiłem Ci także mój nr telefonu. Zawsze chętnie pomogę w razie potrzeby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drazki z rc-technik to bardzo dobry wybor,tanie nie sa ,ale jakosc kosztuje.Tez uzywam.

Nie bylo problemu z montarzem?

Wiesiek,

żadnego problemu nie miałem. Wszystko poszło gładko i szybko . Tylko trzeba użyć Loctite aby po ustawieniu przełącznika w pionie zakleić górną część na osi. Jakie miałeś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Sprawdziłem wczoraj ile to to kostet, no i szczena trochę opadła. Pierwsza myśl: "ludzie nie mają na co kasy wydawać", ale dzisiaj zwracam honor. O jakości nie będę się wypowiadał, choć pewnie jest na "szóstkę". Co zaś tyczy się wyglądu czy ergonomii, to dizajnerzy odwalili kawał dobrej roboty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek,

żadnego problemu nie miałem. Wszystko poszło gładko i szybko . Tylko trzeba użyć Loctite aby po ustawieniu przełącznika w pionie zakleić górną część na osi. Jakie miałeś problemy?

 

Slawek,drazki z rc-technik mam w mc-20.Montarz troche upierdliwy,trzeba wiercic i to bardzo ostroznie.

Jest krotki opis w watku Graupner Mc-20 Hott(post 220).Ciekawi mnie jak to wyglada w Bat-64,moze podalbys kod do PDF-u z rc-technik bo bez tego dupa blada :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek,

RC-Technik teraz wymaga hasła aby ściągnąć manual do instalacji drążków do danego radia. Nie mniej jednak instalacja drążków do WEA jest bardzo prosta i odbywa się bardzo szybko. Trzeba odkręcić oryginalne drążki, przełożyć przewody z wtyczką przez istniejący otwór i podłączyć do gniazda na płytce .Górna część drążka wymaga wklejenia na loctite po ustawienie przełącznika w pionie. I to cała operacja. Gdzieś w pliku mam ten manual. Jestem zdziwiony, że trzeba coś wiercić podczas wymiany w MC-24. Ale to pewnie specyfika tego radia.Oryginalne drążki WEA są też dobre. Jednak chęć posiadania dodatkowych dwóch wyłączników na drążku zaważyła na tej decyzji. To duża wygoda kiedy masz pod palcem kolejne funkcje .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił firmę radia zamiast srać się z wymianą drążków na być może lepsze :D

 

Bez sensu.

 

Wiesiek,

RC-Technik teraz wymaga hasła aby ściągnąć manual do instalacji drążków do danego radia. Nie mniej jednak instalacja drążków do WEA jest bardzo prosta i odbywa się bardzo szybko. Trzeba odkręcić oryginalne drążki, przełożyć przewody z wtyczką przez istniejący otwór i podłączyć do gniazda na płytce .Górna część drążka wymaga wklejenia na loctite po ustawienie przełącznika w pionie. I to cała operacja. Gdzieś w pliku mam ten manual. Jestem zdziwiony, że trzeba coś wiercić podczas wymiany w MC-24. Ale to pewnie specyfika tego radia.Oryginalne drążki WEA są też dobre. Jednak chęć posiadania dodatkowych dwóch wyłączników na drążku zaważyła na tej decyzji. To duża wygoda kiedy masz pod palcem kolejne funkcje .

Pozdrawiam

 

Wyglada na to ze wymiana drazkow w Bat-64 jest tak prosta jak np.w nadajnikach Jeti.

W Gr jest z tym troche trudniej,drazki nie maja gwintu,sa mocno wcisniete no i jak juz pisalem trzeba wiercic otwor zeby wyprowadzic przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Mam problem z podłączeniem nadajnika do PC. Powinno działać na przeglądarce ale nie działa. Są potrzebne jakieś sterowniki?

Z WiFi też jakoś dziwnie: nie pokazuje dostępnych sieci, a w polu adresu IP nadajnika jest xxx.xxx.xxx.xxx   Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast latać, zajmujesz sie pierdołami ;)

Jurek!!! Nawet tu mnie znalazłeś?

Ciężko latać o 22:30.

 

Na odległość to ciężko coś pomóc. Najlepiej znaleźć kogoś kto może podejść, poczytać instrukcję nadajnika I zobaczyć tą sieć WiFi.

Może najpierw trzeba w nadajniku aktywować transmisję WiFi żeby zobaczyć dostępne sieci WiFi?

Do transmisji przez WiFi nie są potrzebne sterowniki w nadajniku.

Mam wrażenie, że Jurek bardziej pomógł niż Ty ;) .

Podszedłem, poczytałem skrupulatnie instrukcję nadajnika i mimo to nie zobaczyłem żadnej sieci WiFi. Oczywiste jest również, że aktywowałem transmisję WiFi w nadajniku. 

O sterowniki pytałem, gdyż nadajnik był też podpięty przez USB.

Na final check liście producenta WiFi odhaczone jest jako "OK"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem z podłączeniem nadajnika do PC. Powinno działać na przeglądarce ale nie działa. Są potrzebne jakieś sterowniki?

Z WiFi też jakoś dziwnie: nie pokazuje dostępnych sieci, a w polu adresu IP nadajnika jest xxx.xxx.xxx.xxx   Co robię źle?

 

Podlaczenie WIFI masz w punktach tutaj:http://www.wea-lounge.de/board/index.php/Thread/15-WLAN-WIFI-Einstellungen/

Na tej stronie znajdziesz wiele pytan i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczenie WIFI masz w punktach tutaj:http://www.wea-lounge.de/board/index.php/Thread/15-WLAN-WIFI-Einstellungen/

Na tej stronie znajdziesz wiele pytan i odpowiedzi.

Wiesiek mordo Ty moja!

Działa! Wszystko jest trudne nim stanie się proste. Musiałem pogrzebać w ustawieniach routera i śmiga aż miło. Fajny bajer, niespotykany w innym sprzęcie a niesamowicie upraszcza programowanie. 

Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.