Skocz do zawartości

ALPHA F3F w oczekiwaniu na model


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i piszemy nie w temacie ale każdy z nas chciałby zobaczyć na jakim postęp w pracach jest , a nie tylko odbijanie piłeczki typu : piszecie nie w temacie itd. sorry takie jest moje zdanie , wywalając nie małą kase na coś czego niema i to odrazu płatne w całości z góry. Sam zamawiałem ostatnio elektoszybowiec , krótka rozmowa , tyle i tyle za model i płatne przy odbiorze i odbiór w takim terminie. Jak dla mnie wszystko jasne a nie zwożenie każdego bo zupa była zasłona .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie więcej pierdół i nie na temat to na pewno nie będę tutaj zamieszczał informacji.

Potraficie tylko narzekać i pisać nie na temat, prawie w każdym temacie.

Krzysztof a dziwisz się że narzekamy ??

Niestety sam pracujesz na taki stan rzeczy.

Ja chciałbym wierzyć że ten model zaistnieje,na razie to powtórzę -zajebisty falstart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być informacje w tym wątku: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/56193-alpha-elektro/

Ale ich nie ma. Zamówiłem  model w połowie września i do teraz nie mam jasnej odpowiedzi czy model powstaje, może matriał na niego się już produkuje ?

Miał być gotowy pod koniec listopada, a informacji o jego produkcji brak. Jak mamy to Twoje zaangażowanie nazwać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - sory ale to nie hejt, tylko normalna krytyka producenta, ktory nie postępuje etycznie z klientem. (Nieetycznie to bardzo delikatne słowo). NIKT w branży nie robi yak jak ty, nie milczy tak jak ty i nie ściemnia tak jak ty. O modelu totalnie NIC nie wiadomo (oprocz radosnego opisu jak dla mnie nic nie mającego wspólnego z rzeczywistością.

Niestety sam sobie na takie wpisy "zapracowaleś"

wiec prosze nie pisz bzdur o jakimś hejcie w tym wątku, bo jeszcze sie ktos trafi zdenerwowany i nazwie wszystko co zrobiles wokół modelu po imieniu. Lepiej schowaj butę głęboko bo nie przystoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.