Skocz do zawartości

ALPHA F3F w oczekiwaniu na model


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I fajnie że są tacy optymiści jak Piotr ;)

 

 

Ja sam chętnie bym zobaczył jakikolwiek gotowy model produkcyjny spełniający specyfikacje z oferty. Od czasu złożenia pierwszego zamówienia przez Piotra to już z 6 modeli powinno być gotowych. A Krzysztof nawet zdjęciem nie chce się pochwalić. I nie wiem czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak na razie to krzyczą głośno na forum Ci, którzy nie zamówili modeli wplacając całość kwoty lub pokaźną zaliczkę robiąc tym być może niedźwiedzią przysługę.

 

Tego zdania przyznam że nie rozumiem. Czy fakt, że nie zapłaciłem za model wyklucza mnie z grona komentujących? Czy to była jakaś wersja limitowana szybowców która miała nie dotrzeć to określonej grupy osób?

Przecież decyzje o zakupie podejmuje się między innymi na podstawie opinii innych.

 

Ok...bez komentarza zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, ja nie jestem optymistą tylko realistą. Idź do sądu z tekstem, że zapłaciłeś komuś za wykonanie modelu na jego prywatne konto (niekoniecznie zresztą konto tej osoby), ustaliłeś termin odbioru modelu, termin odbioru jeszcze nie minął a Ty twierdzisz że zostałeś oszukany lub podejrzewasz że będziesz. Jednocześnie producent zapewnia Cię, że model otrzymasz tylko jest drobne pzresunięcie czasowe związane np. z obiektywnymi czynnikami typu remont pracowni, oczekiwanie na materiały, chwilowy przestój związany z nowym projektem itd. Do tego producent zwraca wpłaty osobom, które o to poprosiły. Więc w czym jest problem? Myślcie realnie. Życzenia to jedno a mozliwości wyegzekwowania czegoś na podstawie zaistniałych faktów to drugie. Jak przyjdzie co do czego to fakty się liczą.

 

 

Łukasz, komentować może każdy. Nikt na szczęście nikomu nie zabrania tego prawa i oby tak zostało jak najdłużej. Wiem, że model zamówiło kilka osób. Wiem że jedna z nich pomimo przedstawionych faktów ma ciągle nadzieję że model dostanie. Chciałbym aby tak było. Niech zgłoszą się wszyscy którzy zamówili model a jest już po terminie odbioru, niech napiszą ile pieniędzy wpłacili. Wtedy dowiemy się o skali problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 

 

Panowie , żeby było jasne.

 

Obecnie są dwa przyjęte zamówienia  które zostały opłacone i  których termin realizacji nie został przekroczony.

 

Więc proszę nie bić piany przez osoby które w ogóle nie są zorientowane w temacie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z terminami realizacji jest różnie, obecnie mam duże opóźnienie ze względu na przyjęte wcześniejsze zamówienia oraz na równolegle realizacje projektów Alpha Elektro, SparrowHawk R oraz Genesis 2 ale pomału już się klaruje.

Niestety ciężko od tak zwiększyć stany osobowe by nadążyć za popytem

Czyli z ogromnego tloku zostało dwóch. To napisz Krzyśku ile tych Alf zrobiles i daj jakies fotki. To zmienię o Tobie zdanie. Bo chwilowo to co zrobiles z modelarzami nie tylko z tego forum dla mnie jest niedupuszczalbe i nieetyczne. I nie pisz frazesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sie zgadzam. Formy są i zapewne nie zaginą. Kiedys jakis model o normalnej wadze na pewno powstanie. Kiedy i czy go zrobi Krzyszyof czy kto inny to juz inna sprawa. Tona cierpliwości jest wymagana. No i jak uczy doswiadczenie brak przedpłat :D

A model bedzie latał bo wszystkie tego typu produkty latają. Do latania niedzielnego bedzie super a na zawody...narazie nie wiadomo :P nikt nie widział, nikt nie słyszał, nikt nie latał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Formy są" i tu jest największa szkoda że to się marnuje. Przecież to wymagało multum pracy i teraz leży i nie wiadomo na co czeka. Szkoda że kończy się to tylko na obietnicach. A trzeba przyznać że potencjał był. A teraz pozostaje tylko oddać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od finału sprawy czyli budowy/zamówień, to za modelem i tak będzie ciągnął się smród....

Dalsze bicie piany,dorabianie teorii nie ma sensu skoro sam producent nie raczy jasno i uczciwie przedstawić stanu faktycznego co do produkcji.

Trza się obejść smakiem i tyle ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Nie wiem, czy czegoś nie przegapiłem....

Fajerwerki - jak w Sylwestra.....

Raptem 3 wpłaciło, jeden dostał zwrot, jeden czeka, jeden się ukrywa lub negocjuje z odbiorcą wpłaty..... Szczerze ? Też nie chciałoby mi się wieść dyskusji - j/w.

Że nie fair ? Że przerost formy nad treścią ? Zgoda !

Polski rynek ? Żart, czy pytanie o drogę ????????

Nie widzę powodu usprawiedliwiać  sprawcy zamieszania. W moich kryteriach - też to się nie mieści. Ale jest to jakaś prawidłowość  dla "Młodych Tygrysów", zwłaszcza - Europy Wschodniej ! Może trzeba zmienić kryteria wartości ?

O.K. - Środkowej: licząc od Uralu do Kanału Le Manche......

Może  "trza" się przyzwyczaić ?

Zupełnie niepotrzebna nerwówka. Co taki Staufenbiel czy inny Lindinger maja powiedzieć ? (czy jak się to tam pisze...?)

Zdrówka ! _ Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.