Skocz do zawartości

Podłaczenie wszystkiego


Mikolaj.waw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BEC w reglu, ale ja tego bym tak nie robił. Gdybym już absolutnie koniecznie musiał - zaizolowałbym 3 końcówki po stronie wyjściowej regla oraz wyjął kabel sygnałowy z wiązki regla. No i jeszcze sprawdził kierunek wtykania w odbiornik, teoretycznie układ -+S nie powinien nic palić przy odwrotnym włożeniu, ale lepiej dmuchać na zimne (niż na ówcześniej spalone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajowo dla Mode2 jest tak:

 

regulator w ch3.

ster wysokości w ch2

ster kierunku w ch4

lotki w ch1 (tu nie widzę)

 

W większości odbiorników jakie widziałem gdy się je kładzie na stole naklejką z opisem do góry to serwa się wpina czarnym kablem od dołu

 

 

A BEC w regulatorze jest ok, przy takich napięciach jakie masz w zestawie to osobiście nie widzę powodów, żeby zwiększać masę o dodatkowe ustrojstwo. Bardziej bym się zastanawiał, czy nie poprzekręcać ramion serw na drugie strony (czyli o 180 stopni), bo póki co jest tak, że popychacz w tylnym będzie walił o ramię przedniego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak podepne inne serwa. To nic nie brzęczy , a te co są w samolocie to jak sie ruszy drązkiem to brzęczą co to może byc? A ha pierwszy lot to tak słabo bo górka zamała do moich terenów to tylko z silnikiem.

 

Wysłane z mojego MS4501 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy .. znowu się muszę przyczepić - czy Wy jeszcze macie gramatykę i interpunkcję w szkole ??!!

 

Czy zrobiłeś to co zaproponowałem ? Ściągnij orczyki z serw w modelu i zobacz czy będą brzęczeć bo inaczej nic się nie dowiesz a my tym bardziej .. W ciemno Ci nikt nie podpowie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.