Skocz do zawartości

Latanie w Leicester (UK)


SowaFSO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

szok .... kopara mi opadła i jestem całkowicie zdemotywowany jak zobaczyłem co to są modele :) Szymon wkrótce wrzuci co nagrał. Impreza wielkości małego miasteczka zbudowanego z przyczep kempingowych, parkingów, miejsca dla modeli latających + prawdziwe samoloty, quadów włącznie z torem wyścigowym, łódek i toru dla samochodów RC. Oceniłbym frekwencję na kilka (naśćie) tysięcy publiczności i występujący z całego świata łącznie z Australią. Impreza zorganizowana na bardzo wysokim poziomie bez przepychanek. Jak jedna reprezentacja lądowała druga w pół minuty wznosiła się w powietrze. Co ciekawe ... poza jednym oddalonym barem nie było dostępu do alkoholu dla publiczniośći. Zero spacerowiczów z kubkami pełnymi browarów. Jakoś dziwnie z początku po doświadczeniach z polskimi piknikami ;) Nie wiem dlaczego do tej pory jeszcze tam nie byłem, ale wiem, że w przyszłym roku wynajmuję kamping i będę tam cały weekend !!

 

Szymon, czekamy na materiały. Wiem, że nie będzie ich dużo, ale zawsze coś. Była taka bomba, że nikt nie myślał o filmowaniu i fotografowaniu bo takie coś rzadko można zobaczyć własnymi oczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek nie duzo, niestety aparatu nie mielismy a telefon mimo przeczyszczenia wywalił komunikat o małej ilosci miejsca :/ Jeszcze nagrania zaraz podrzucę

bc5b2463e0d87c12250bb0d8600c83f1.jpg88209e0ce048ee06d097866ec309c605.jpg78db401bac41975728e915c50242edd6.jpge823b6e9cf3b61a72862c918e4920b94.jpgeec36cf33a3abb98164fc95fb41ea5fa.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


https://vimeo.com/171233358https://vimeo.com/171233436https://vimeo.com/171233474https://vimeo.com/171233554


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodę zakończyliśmy w Leicester. Ja mega zadowolony bo wreszcie po zmianie elektroniki i ustawień dopracowałem quada na tip top a Szymon porwał się na nieco szaleństwa. Wkrótce wyścigi. Organizujemy bramki, flagi itp, a to jednak koszty. Wkrótce film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren jak dla mnie również katastrofalny, głównie ze względu na drzewa. Zabezpieczenia ok, ale nie jak na te modele latające po 700 km/h albo nawet pulse jet około 450 km/h. Tu się z Tobą w pełni zgadzam i to aż się prosiło o katastrofę. Można by powiedzieć, że impreza odbywa się od lat i co roku i nic się nie stało, ale to niczego nie tłumaczy .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo odczucie a żeby było ciekawiej to sprawdziłem najpierw Weston Park na mapie googli i pierwsze co mi przyszło do głowy, że pewnie tam mają jakieś biuro i się zastanawialiśmy przed wyjazdem gdzie mamy jechać bo jedyne co widziałem na mapie to drzewa :) Na miejscu nie okazało się inaczej. Ja bym tam raczej nie próbował latać, jeszcze kilka lat nauki i treningów mnie czeka by na zupełnie otwartej przestrzeni wyczyniać to co oni między drzewami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, oszalałem. Jade do was jak tylko się uporam z nową pracą :)

Ale czad!

Ja tak latam praktycznie codziennie na boisku koło domu ale z braku "Bramek" używam bramek piłkarskich, tylko boję się że jak trzasnę w słupek albo poprzeczkę ...... to będzie "GOL" :)

 

W sumie to tylko 39 mil ;)

Do pracy tyle mam :)(miałem ..... tak naprawdę nieco bliżej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, oszalałem. Jade do was jak tylko się uporam z nową pracą :)

Ale czad!

Ja tak latam praktycznie codziennie na boisku koło domu ale z braku "Bramek" używam bramek piłkarskich, tylko boję się że jak trzasnę w słupek albo poprzeczkę ...... to będzie "GOL" :)

 

W sumie to tylko 39 mil ;)

Do pracy tyle mam :)(miałem ..... tak naprawdę nieco bliżej :))

No zapraszamy :) Jednakże ja na wakacje do Polski uciekam :) ale oni pewnie sie nigdzie nie wybierają hehe :D latają w weekendy od rana :) 

Co do poprzeczki to raz przywaliłem moją RRka na full power :D Słupek sie wygiął i Carbon  nadłamał w deku górnym przy śrubie od słupka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, Panowie  wiem ze to nie dzial gielda  ale wolal bym raczej lokalnie sprzedac 

 

- Turingy i10

- rama -550 china 

- na pokladzie Naza v2

- esc Emax 30a

- silniki dji 830

- zippy S3  8000

+ ladowarka do pakietu 

mamy chyba jeszcze 4 esc w zapasie dorzuce gratis 

Wszystko jest praktycznie nowe kilka lotow  odbytych w miedzy czasie  dostalem Phytona w prezecie i raczej nim latam bo wszedzie go mozna zabrac  i jest poreczniejszy  

Jesli ktos cos ... to prosze o info na pw  moge orzucic fotki 

 

A tu filmik z pierwszego lotu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.