Skocz do zawartości

XIII OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI


Piotrek Pindral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak myślałem chętnych na piątek będzie całkiem sporo więc jutro załatwiam aby bufet był czynny już od piątku. Miło mi poinformować, że każdy uczestnik poza plakietką otrzyma również modelarski, okolicznościowy breloczek do kluczy. Pozdrawiam i ... działam dalej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować iż bufet będzie obecny od piątku. W sobotę i niedzielę na śniadanie dostępne będą bułki z wędlina itp. Po przyjeździe będzie można zamówić "abonament piknikowy" dzięki któremu ceny za śniadania i obiady (zupa + drugie danie + napój, każdego dnia bedzie cos innego) będzie tańsza niż gdybyście kupowali osobno. Zapewniam będzie smacznie i niedrogo. W sobotę ognisko dla uczestników jest za darmo, nie musicie kupować niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy modelarze, są jeszcze wolne dwa dwuosobowe pokoje w przeuroczym miejscu, około 1,5 kilometra od imprezy. Polecam Wam agroturystykę "Wilcze laski 6". Jeśli ktoś chce zapewnić sobie czy żonie komfortowe warunku za rozsądne pieniądze lepszego miejsca nie znajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym serdecznie podziękować Piotrkowi i Łukaszowi oraz innym Kolegom organizującym Piknik za to, że podjęli się po raz kolejny tak trudnego zadania. Jesteście wielcy!

 

Zrobię wszystko, żeby być. Nawet, jakbym miał przywieźć tylko Fun Cuba. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla kolegów latających na uwięzi - jak obiecałem jest już wyznaczony i oznaczony krąg. Szerokość asfaltu w miejscu (płaszczyzna postojowa) wynosi 33 m. (wydawało mi się ze więcej ale pomiar jest bezlitosny). Gdyby jednak ktoś chciał latać na dłuższych linkach to informuję że trawa bezpośrednio przy asfalcie zostanie skoszona tak więc tylko znikoma część kręgu "wypadnie" nad królestwem pszczółki Maji. Maja pozwoliła ☺. Dziękuję Izie, Darkowi, Staszkowi i Szymonkowi za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.