Skocz do zawartości

Filmy z zawodów F3M EAC z Benesov, Czechy


marekzak

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek f3jm... zobacz sobie konstrukcje jego modelu i zbuduj sobie dokladnie taki sam (dokładnie patrz na skrzydla i co na nich sie znajduje ;]) i sproboj poleciec takim modelem a uwierz mi że nawet jako niedoświadczony pilot 3D zrobisz te same akrobacje co K. Halicki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To czekamy na identyczny film!Nie prubuj się wykręcać!Sam napisałeś ze to proste!Choć ja tak nie twierdze bo trening czyni mistrza!Od razu Rzymu nie zbudowano!Czekam na filmy!Z mojej strony to tyle nie widzę sensu dalszej dyskusji z tobą ...

 

ps.Krzysiek lata chyba 5lat i myślę że to jednak zasługa treningu a nie modelu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego, starczy...

Mnie osobiście również interesuje tylko freestyle a program F3M jest nieco... nudny.

Jednak sam fakt takiej imprezy napawa mnie optymizmem i chęcią do dalszej działalności modelarskiej, oby tak dalej !

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.