Skocz do zawartości

Szukam motoszybowca


endriuRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadzaj sobie co chcesz.

Ja Ci napisalem co potrafi latac w modelu za 1000euro.

Nie lata to sezon a kilka sezonów i to ostro.

 

Wsadz hs125 drogie i kiepskie, ale maja "marke".

lepiej kupic model za 200zl i wsadzic serwa za 1k :) takie samo bezsensowne porownanie

na tym forum przewaliło sie juz sporo tematów o serwach dlatego kazdy kupuje jakie mu pasują a ze jakiś mistrzunio lata modelem za 1K eu z chinolami to jego sprawa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu za 1000euro lataja slim wingi corony po 7$ sztuka.

 

Paweł , ja tam nie chcę rozpętać dyskusji, ale ja bym tam nie dał do modelu za tysiaka Euro serw za 7 dolców.

Może i one by jakoś pracowały ale w razie W, świadomość że być może przez moje " skąpstwo" model wyciągam z gleby by mnie wkór.... ;)

Jestem za tym niech każdy zakłada co mu pasuje, ale pewne "normy" trzeba trzymać  :)  ,to tak, jakbyś do Ferrarki wsadził chińskie opony Wanli.... ;),da się jeżdzić ? jasne że się da... :P .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie tabelkę wrzuć dane i będziesz wiedział na co Cie stać, bo takiego doradzania i rozczulania się nad tematem to zejdzie jeszcze na 20 stron.

Poniżej przykład jak bym sam dziś miał robić sobie zestaw do latania a nie szpanu to był by raczej ten drugi, dodatkowo przy składaniu Blejzyka można się czegoś nauczyć o budowie i modelu co możne zaowocować na przyszłość. :) Generalnie możliwości wiele :D

 

 

post-3269-0-96167900-1447663495_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.