Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawody Mikołajkowe ESA

05.12.2015 Tomaszów Bol.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 skidan

skidan
  • Modelarz
  • 108 postów
  • SkądIwiny k/Bolesławca
  • Imię:Daniel

Napisano 17 listopad 2015 - 08:40

Witam serdecznie wszystkich pilotów ESA. 
Serdecznie zapraszam na ostatnie zawody PP ESA w 2015r, które odbędą się 05.12.2015 na boisku w Tomaszowie Bolesławieckim. 
https://goo.gl/maps/Ucj2LrsLtY82

Do latarni w Warcie bolesławieckiej już przywykliśmy, ale drzewa są coraz wyższe, dlatego postanowiłem zmienić miejscówkę. Latać będziemy na boisku, schronienie będziemy mieli na dużej sali balowej w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim. 
Ponieważ dzień jest krótki zawody proponuję rozpocząć o godzinie 9:00, rejestracja od godz.8:00. 
Zgłoszenia prosze wysyłać na adres: skidanz2 [małpa} wp.pl 
tytuł: zgłoszenie na zawody Mikołajkowe 
Imię i Nazwisko, eskadra 
WW1 - tak/nie, kanał 
WW2 - tak/nie, kanał 
Jeśli przyjeżdżacie z kimś proszę podać ilość osób towarzyszących. 

Jeśli ktoś potrzebuje skorzystać z noclegu to w tej samej miejscowości co zawody jest agroturystyka. Tel. 75 738 94 81 - pokoje z łazienką i aneksem kuchennym, 35zł/osoba 

• 0

#2 Abdkp

Abdkp
  • Modelarz
  • 4 postów
  • SkądSieraków
  • Imię:Bogdan

Napisano 06 grudzień 2015 - 11:12

Witam 

Zawody były super. Pogoda w grudniu jak marzenie. 

Ze swoich wyników jestem mniej zadowolony ale trudno. Zabrakło trochę szczęścia w pucharze.

W przyszłym sezonie będę walczył może uda się coś wygrać w Pucharze Polski.

Dostałem co prawda prezent ale Mikołaj się pomylił. Aż tak grzeczny i dobry nie byłem w tym roku.

Tak więc oddam prezent w dobre- właściwe ręce.

Chcę, żeby wszystko było fair wtedy nasza zabawa będzie miała sens.

Daniel proszę o kontakt, żeby wyjaśnić tą sprawę.

Ku chwale kombatu.

Bogdan

Załączone miniatury

• IMAG0568.jpg

• 0

#3 JacekK

JacekK
  • Modelarz
  • 748 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Jacek

Napisano 06 grudzień 2015 - 16:47

Core płatał nam figla i z netem też połączenie słodkie nie było. Poprawimy wkrótce błąd jaki się wkradł.

• 0

#4 mirolek

mirolek
  • Modelarz
  • 1692 postów
  • SkądKraków
  • Imię:Mirek

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:34

Zawody były super aż chce się rzec, jak zawsze u Daniela :-)

Pogoda rewelacyjna, było znacznie cieplej i nie zmarzłem tak jak dwa miesiące temu na Bitwie o Wawel. Może coś się przestawiło w kalendarzu, że dzień po zawodach w październiku spadł śnieg a w grudniu jest wiosna.

Sezon ESA 2015 zakończyliśmy zatem ciepło a czekając na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów, doszedłem do wniosku, że właśnie zakończyłem siódmy sezon startów w zawodach tymi małymi modelami. Niektórzy nie wytrzymują tyle z mężem czy żoną a w moim przypadku na rozwód się nie zapowiada ;)

Wciąż mnie to kręci i nawet jak trzeba wstawać 4.15 aby dojechać na taką wczesną godziną jak tym razem, to nie ma problemu. Zbieramy w Krakowie ekipę wstajemy, jedziemy i bawimy sie cały dzień w najlepsze - ESA jest super :D

Bardzo dziękuję organizatorowi za ostatnią w tym sezonie możliwość spotkania się i wspólnej rywalizacji, naszym NC dziękuję za podsumowanie Pucharu Polski a wszystkim zawodnikom dziękuje za ducha walki, coraz wyższy poziom rywalizacji i nieprzemijająca przyjemność wspólnego gonienia za tą małą tasiemką - do przyszłego roku :)

MIREK

• 0

#5 marek rokowski

marek rokowski
  • Modelarz
  • 592 postów
  • GG:
  • SkądInwałd k/Wadowic

Napisano 07 grudzień 2015 - 14:10

To naprawdę duża przyjemnośc spotkac przed swietami wszystkich "zawodników" -a tak naprawde chyba grupę zapaleńców która lubi się spotykac :)

najwyrazneij Daniel odrobił niedzielne zajęcia obowiązkowe a i pewnie na tacę coś wiecej rzucił ;)

bo pogoda, atmosfera i cała otoczka - była wysmienita! :)- iście niegrudniowa! :)

• 0

#6 piotrb

piotrb
  • Modelarz
  • 39 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Piotr

Napisano 09 grudzień 2015 - 09:08

Witam

Dzięki wszystkim organizatorom i zawodnikom za miłe spotkanie a Grzesiowi za „poczęstunek” J

Poniżej link do kilku fotek

https://drive.google...d2c&usp=sharing

Do zobaczenia

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych