Skocz do zawartości

Co nam się marzy, co byśmy, gdybyśmy...


Grifon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami oglądam tak wypieszczone modele samolotów, że aż oczy bolą widać kunszt modelarski i chirurgiczną precyzję tyle, że oryginał był produkowany z mniejszą finezją i dbałością o jakość, a eksploatacja dawała szybko w kość konstrukcji uwidaczniając pofalowane pokrycie skrzydeł kadłuba itp.

Fajnie,  że żółty brzydal się podoba aż się kusi o model tylko szkoda, że to cywil i nie wyścigówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wszystko co ruskie to bllleeee... Miałem kiedyś posklejanego z MM model UT-2. Był śliczniusi i nie mam pojęcia, co się z nim stało na "przestrzeni wieków". Teraz fascynuje mnie ruski Mig-31. Poszukaj naYT filmiku o lotach tych maszyn w zimie. Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie model zafoliowany czeka na swoją kolejkę do skończenia. Budowałem go na przełomie lat 88/89. Nawet go korniki nie zżarły. Konstrukcja w zasadzie sklejona do wykończenia. Dwie fotki niektórych drobiazgów.

 

post-270-0-05543300-1458753239_thumb.jpg

 

płoza ogonowa, pióra z piły taśmowej do cięcia drewna

 

post-270-0-29121400-1458753249_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tak znalezione w necie.

Spelnilem jedno z Twoich marzen . Nie jest to wprawdzie makieta , ale zawsze PRAWIE   ;)  MAKIETA .

Wklejam na razie fotke ze  strony producenta , ale moj juz gotowy w "hangarze" stoi. Jedna z opcji  jest tez TWOJE malowanie , ale ja zrobilem to ktore jest  na fotce . Niestety nie ma wersji na nartach ( choc mozna przeciez dorobic ) .

Jutro wkleje zdjecia mojego ....

post-6937-0-05196200-1458850960.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.