Skocz do zawartości

Wasp 061 info


miro-er1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Proponuje to zrobić starą sprawdzoną metodą. Kupić w aptece olej rycynowy. Domieszać do twojego paliwa aby zawartość oleju wynosiła 25 % objętościowo i na takiej mieszance docierać silnik. Jeśli weźmiesz 55ml paliwa to musisz dolać 5ml oleju. Ale i tak będziesz potrzebował więcej takiego paliwa wiec ja bym zrobił od razu np 400 lub 500 ml paliwa do docierania bo to tak czy siak zużyjesz. Silnik ma pracować na sporym przelaniu i będzie więcej palił niż normalnie. Na 400 ml dolej 36 ml oleju lub na 500 ml dolej 45 ml oleju. Przepal to na ziemi na dużym przelaniu a będziesz się cieszył długą żywotnością silnika i łatwym rozruchem.

Ja zawsze docieram na paliwie 25% oleju. Mam silniki które pracują bezawaryjnie od 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ktoś jakiś czas temu powiedział mi, że 99 na 100 polaków nie wie co to jest procent (%) to nie chciałem wierzyć, no ale teraz przekonaliście mnie, że jednak miał rację i ja nie mam już żadnych wątpliwości z kim mam do czynienia...w ciekawym świecie żyjemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.