Skocz do zawartości

PIKNIK ŻAR 2016


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

 

Podaję stronę do zapisów na Piknik Modelarski Żar 2016.

 

http://www.rcpiknik-zar.eu/index.php/pl/

 

Kto dokona wpisu może liczyć na Dyplom pamiątkowy jak w roku ubiegłym.

Pamiętajcie proszę o wpisy do 07.lipca bo Dyplomy są drukowane na dzień przed rozpoczęciem pikniku.

 

Opłata za uczestnictwo będzie pobierana na Pikniku w sobotę podczas rejestracji.

 

 

Więc do spotkania na Pikniku.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam jeszcze raz na Piknik Modelarski Na Górze Żar oraz do zapisania się na listę uczestników Pikniku.


Lista się powiększa w liczbie pilotów to cieszy bo praca nad przygotowaniem nie idzie w marne.


Tak naprawdę to zostały tylko dwa Pikniki Modelarskie Żar i Bobrowniki.


Link do zapisów:


 


http://www.rcpiknik-...u/index.php/pl/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł za fajny film.


Witajcie teraz  trochę wolnych dni więc zapraszam do zapisania się na stronie.


jest to dla nas bardzo ważne bo musimy dokonać zgłoszeń w różnych instytucjach dotyczących Pikniku.


Bardzo proszę mobilizacja wzajemna między modelarzami pewno również pomoże.


 


Link do zapisów:


 


http://www.rcpiknik-...u/index.php/pl/


 


Mam prośbę nie rejestrujcie pustych wpisów.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dostałem dość istotne info (kolega) dla mających rezerwację w hotelu na Żarze.

Ponoć system komputerowy hotelu uległ awarii i skasowały się wszystkie rezerwacje dotyczące pokoi hotelowych.

Proszę więc osoby zainteresowane o kontakt  i ewent. potwierdzenie rezerwacji żeby nie było potem awantur ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Dzięki Paweł za fajny film.

Witajcie teraz  trochę wolnych dni więc zapraszam do zapisania się na stronie.

jest to dla nas bardzo ważne bo musimy dokonać zgłoszeń w różnych instytucjach dotyczących Pikniku.

Bardzo proszę mobilizacja wzajemna między modelarzami pewno również pomoże.

 

Link do zapisów:

 

http://www.rcpiknik-...u/index.php/pl/

 

Mam prośbę nie rejestrujcie pustych wpisów.

 

Proszę nie wpisujecie pustych pól,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątku oraz organizator tego wprost chyba nie napisał, ale Piknik jest ogólnie dostępny. Nie ma żadnych problemów żeby przyjechać i popatrzeć. Z Międzybrodzia i okolicznych miejscowości przychodzi sporo zwykłych turystów wypoczywających w tym czasie. 

Można usiąść i patrzeć do bólu. A że jest na co więc warto.

 

Delikatnie sprostuję wypowiedź Piotra. Jeszcze do zeszłego roku żadnych opłat parkingowych nie było. Faktem jest, że parking górny przy hangarze zazwyczaj zajmowali piloci zaś parkin dolny przy dolnym hangarze kto pierwszy ten lepszy. 

Do tego sorry Piotrze, ale komunikacji zbiorowej jak byłem z 5 razy na Żarze nie widziałem. Zwykły, po staremu mówiąc "PKS" pewnie jakiś jeździ  :)

 

Jedynym ograniczeniem jest strefa dla pilotów oraz strefa lotów. Tu trzeba mieć tzw. przepustkę, czyli wykupiony karnet. Poza tymi strefami pobyt i przemieszczanie jest swobodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Potwierdzam Piknik jest ogólnie dostępny dla wszystkich widzów i Pilotów. Warunkiem uczestnictwa aktywnego w Pikniku przez Pilota jest opłata 30 zł i posiadanie

aktualnego ubezpieczenia OC rozszerzonego o modelarstwo lotnicze.

 

Podaję na stronie PIKNIKU TELEFON JAK KTOŚ MA PYTANIA DODATKOWE LUB WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ DZWONIĆ.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikacja zbiorowa, np. PKS dojeżdża z Bielska-Białej, innej nie sprawdzałem.

Jeżeli wszyscy się zmieszczą na bezpłatnym parkingiem przy ośrodku/hangarze to fajnie. Mi się udało to raz na 3 wizyty. Jest też parking bezpłatny tuż pod szczytem po lewej stronie drogi ale trzeba wcześniej sprawdzić w jakich godzinach wolno wyjeżdżać samochodem na szczyt. Parkingi obok stacji dolnej kolejki jeden po prawej stronie drogi przed stacją a drugi nad stacją po lewej stronie są płatne. Jak to mówią lepiej podawać pełną informację :-) Zresztą łatwo znaleźć wszystko w internecie szczególnie na forach narciarskich ponieważ na Górze Żar jest wyciąg.

 

Udanego pkniku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.