Skocz do zawartości

Mig 29 od Jepe Jets


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kończę Miga 29 2 x edf 70, pozyskany od kolegi Pawła z Wawy. Zostało mu jeszcze domontować podwozie i nakleić grafiki ( maja byc z naklejki wydrukowanej), Proszę o pomoc w pozyskaniu plików z grafikami t ( zwłaszcza  logo  303). Nigdzie nie mogę znaleźć w odpowiedniej rozdzielczości, może kto wesprze? Może źle szukam. nie wiem...

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

OOOOOO  :) 

 Super. Podeślesz czy mam skopiować z posta?

 Mój adres pietro66@interia.pl

 

Dzięki wielkie 


OOOOOO   :)

 Super. Podeślesz czy mam skopiować z posta?

 Mój adres pietro66@interia.pl

 

Dzięki wielkie 

Rafał Bardzo Dziękuję, już mam na dysku.

 Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Dziękuję za odzew. Jesteście jak zwykle niezawodni. Mam już wszystko co chciałem. 

 Jak tylko  naniosę grafiki  wrzucę zdjęcia. Model jest z JePe Jets, budowa rozpoczęta przez kolegę Roberta z Wawy, który nie miał jakoś weny do dokończenia go. Wstawiłem dwie turbinki 70 mm 5 łopatowe z silnikami Mad Thrust 1300 KV  4 S. Na razie po oklejeniu i pomalowaniu matowymi farbkami waży 2500 z reglami i całym okablowaniem i . Celuje w ok 200. Zobaczymy.  Na razie każda turbinka ma ponad 1,3 kg ciągu. Powinno być dobrze. Popełniłem kilka zonków w trakcie szykowania tego łobuza ale już wychodzę na prostą, mam tylko 2 niewielkie bąble, ale to chwila. Model pomalowany w łatki jak nasze akrylami matowymi. 2 warstwy. Niestety producent zrobił zdecydowanie za małą kabinkę, musiałem trochę nadrobić kolorem aby było wrażenie, ze jest większa. Jutro do kabinki zasiądzie  pilot pokazujący faka.... taki tam żarcik ....Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.