Skocz do zawartości

okazjonarium.pl - Zakupy w sklepie???


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow modelarzy==mam pytanko zwiazane z zakupami w tym sklepie=

 

http://okazjonarium.pl/Aparatury-c1278/pa/1/#t

 

 

Jak jest z uczciwoscia kupujac u nich-z gwarancja i jakoscia produktow oferowanych na sprzedaz-mam na mysli zakupy aparatur i osprzetu.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam nie kupowałem i pierwszy raz widzę tą stronę, ale śmierdzi mi przekrętem na kilometr  :wacko:

Odbiornik hitec optima 7 za stówkę, gdzie wszędzie kosztuje 220zł? Silniki super tigre, nigdzie nie dostępne a tu są wszystkie i G-34 za 133zł? Nowy??

Serwa hitec hs-311 po 14zł zamiast 25... 

A najlepsze jest to zauważcie, że wszystkiego mają 18szt na stanie  :lol:

Samolot- 18szt

ładowarka-18szt

deska balsowa-18szt

zawiasik- 18szt

silnik nitro- 18szt

 

Strona internetowa z .pl , adres w anglii, infolinia dziwnie zepsuta...

 

 

PS.

Adres chyba taki w anglii jest: http://www.higsons.co.uk/contact , ale już numer telefonu całkiem inny...

 

Kol.Modelarz -zamowiles cos u nich=ciekawy jestem realizacji-jak do nich napisalem to daja 2 lata gwarancji ale producenta-czyli ew.wysylka na twoj koszt.Ale ciekawy jestem jakosci tych produktow i pzresylki bo nie podaja oficjalnej strony polskiej a pisza ze siedziba firmy jest w Anglii.Mocno to wszystko podejrzane=choc bardzo zachecajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi nie śmierdzi spróbować trzeba ;]

 

Na próbę wziołem za pobranie:

http://okazjonarium.pl/Samolot-Piper-J-3-CUB-p35402

 

Zobaczymy co będzie.

 

A z drugiej strony można płacić przez PayPal a to już mamy zabezpieczenie, że jak coś Pay zwraca nam kasę.

Bede czekal z dusza na ramieniu bo troche bede sie czul winny jesli to oszusci.Nie mniej jednak bede czekal  na wiesci-oby byly OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy :)

Nie nastawiam sie na model ale obadamy temat.

Jak pisalem do nich wczesniej to otrzymalem takie odpowiedzi

Witam-prosze o odpowiedz na moje pytania==Czy dzialalnosc  sklepu jest firma krajowa-chodzi o wysylke i ew.reklamacje lub rezygnacja z umowy.
Sklep zarejestrowany jest w Anglii, jednak w związku ze sprzedażą w Polsce i korzystaniem z polskich hurtowni podlegamy prawu polskiemu i europejskiemu.
Czy oferowany sprzet jest nowy i posiada gwarancje-czy jest poreklamacyjny lub uzywany-gdzie by byl odsylany sprzet przy reklamacjach lub rezygnacji z zakupu a sprzet na gwarancji byl by odsylany do producenta czy do sklepu?
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe, fabrycznie zapakowane i posiadają podwójną gwarancję (zgodnie z prawej europejskim sztywną gwarancję 2 lata sklepową + gwarancja oferowana przez producenta). W przypadku usterek itp. wszelkie reklamacje gwarancyjne zgłaszać należy do producenta zgodnie z kartą gwarancyjną, w przypadku jakichkolwiek kłopotów czy wątpliwości służymy pomocą i możemy być pośrednikiem w gwarancji. W przypadku gdy producent daje gwarancję krótszą niż 2 lata, pozostały okres gwarancyjny do 2 lat obsługujemy my. W takim wypadku po kontakcie mailowym ze sklepem podajemy dokładny adres serwisu w Polsce, gdzie należy wysłać sprzęt na naprawę gwarancyjną. W przypadku chęci zwrotu produktu należy wysłać sprzęt zgodnie z instrukcją na formularzu załączonym do paczki. Zwrot zawsze odbywa się na nasz koszt.
Na jaki czas okres jest gwarancja?
J.W. - 2 lata gwarancja sklepu i równolegle gwarancja producenta.
Gdzie by byla ewentualna wplata za zakup?
Na chwilę obecną płatności dokonywane są na konto firmowe. Niedługo rusza płatność pay-pal i platności.pl.
Jesli chodzi o sprzet to-czy oferowana aparatura Radiolink AT10 jest czerwono- czarna czy szaro- czarna?
Na chwilę obecną dostępne są dwie opcje kolorystyczne, ale zgodnie z informacjami, które posiadamy z hurtowni wersja czerwono-czarna nie jest już sprowadzana i jest dostępna tylko do wyczerpania zapasów. Na chwilę obecną wystarczy w polu "Uwagi" w czasie składania zamówienia podać wybrany kolor.
Rozumiem ze przy zakupie tej aparatury oplata za przesylke jest gratis.
Tak, zakupy powyżej 300zł są premiowane darmową wysyłką.
W w/w sprzecie jest dodatkowo modul RPM101-czy jest to modul zawierajacy wewnatrz GPS-a i wariometr-czy musza byc do tego modulu podlaczane dodatkowe czujniki zwiazane z odczytem GPS i wario.
Jeśli chodzi o to pytanie to musimy poczekać na dokładną odpowiedź hurtowni, która nam dostarcza sprzęt. Jedyne co byliśmy w stanie ustalić, to informacja, że prawdopodobnie posiada wbudowany czujnik vario. Nie jest to informacja potwierdzona. Jeśli dostaniemy odpowiedź z hurtowni, bądź dotrzemy do dokumentacji technicznej wyślemy Panu informację mailowo.
To narazie tyle =prosze o solidna odpowiedz na zadane pytania bo telefonicznie nie mozna sie dodzwonic i ich zadac==pozdrawiam

 Przepraszamy za problemy z kontaktem telefonicznym. Mamy chwilową awarię infolinii i czekamy na reakcję techników.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłem się, że w każdych zakupach online obecnie niemal natychmiast przychodzi mi email potwierdzający. Jak tutaj to wygląda ?

Wiadomość może i przychodzi. Mogą nawet przyjść paczki pobraniowe, może nawet coś w nich być - tutaj już nie koniecznie to co zamówione.

Ale wiele (może wszystkie) naszych sklepów chciałyby mieć takie ceny w zakupie  :)

Jednak nie chcę oczerniać sklepu, a nóż widelec trafili na zagubiony kontenerowiec z chińskimi gratami i teraz mają nadmiar wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość może i przychodzi. Mogą nawet przyjść paczki pobraniowe, może nawet coś w nich być - tutaj już nie koniecznie to co zamówione.

Ale wiele (może wszystkie) naszych sklepów chciałyby mieć takie ceny w zakupie  :)

Jednak nie chcę oczerniać sklepu, a nóż widelec trafili na zagubiony kontenerowiec z chińskimi gratami i teraz mają nadmiar wszystkiego.

Poczekam jak beda jakies wiesci o zakupach-jak beda pozytywnw to mam zamiar u nich kupic ta apke Radiolink AT9-ma telemetrie i modul telemetrii jest w przyzwoitej cenie=moze ktos ma taka apke i ja uzywa to mial bym pytanko czy warto to kupic??

Poczekam jak beda jakies wiesci o zakupach-jak beda pozytywnw to mam zamiar u nich kupic ta apke Radiolink AT9-ma telemetrie i modul telemetrii jest w przyzwoitej cenie=moze ktos ma taka apke i ja uzywa to mial bym pytanko czy warto to kupic??

W tym momencie otrzymalem taka wiadomosc=widac sledza nas sprzedawcy z firmy.

Dotarliśmy na forum http://pfmrc.eu/ skąd wchodziło na sklep sporo użytkowników i znaleźliśmy Pana post. Musimy sprostować informacje:

Wszelkie wysyłki gwarancyjne, reklamacyjne, zwrotowe, realizowane są na nasz koszt. Formularz zwrotu/reklamacji zawiera dokładne informacje jak ma przebiegać odesłanie produktu. Jednym z punktów instrukcji jest informacja o kodzie, który trzeba podać wskazanemu kurierowy, by odebrał paczkę na koszt naszej firmy.

Pozdrawiamy.

 

rzedawcy z firmy i sie smieja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak pisałem zamówiłem kilka rzeczy bo do 200.- przesyłka pobraniowa, więc ryzyko zerowe, wszystko wygląda na to że wchodzą na rynek z promocyjnymi cenami, ale jak to będzie to zobaczymy za 5-6 dni bo tak mają iść zamówienia, więc na razie teorie spiskowe możemy powstrzymać.

Przy zamówieniu wszystko wygląda OK jest potwierdzenie i tracking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak pisałem zamówiłem kilka rzeczy bo do 200.- przesyłka pobraniowa, więc ryzyko zerowe, wszystko wygląda na to że wchodzą na rynek z promocyjnymi cenami, ale jak to będzie to zobaczymy za 5-6 dni bo tak mają iść zamówienia, więc na razie teorie spiskowe możemy powstrzymać.

Przy zamówieniu wszystko wygląda OK jest potwierdzenie i tracking.

Otrzymalem informacje ze obecne ceny sa promocyjne i niedlugo sie zmienia.Proszono mnie obym pozdrowil wszystkich kolegow w imieniu firmy-co niniejszym czynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.