Skocz do zawartości

okazjonarium.pl - Zakupy w sklepie???


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Uważam, że nie co dzielić skóry na niedźwiedziu. Sam zamówiłem serwa za niewilką kasę i zobaczymy co będzie (realnie swoje szanse na otrzymanie tego co zamówiłem oceniam co najwyżej na 50% w związku z powyżej wymienionymi powodami  :)  ). Przypomnę tylko jakie dyskusje odbywały się na tym forum związane z HobbyKingiem (szczególnie na początku).

Pożyjemy zobaczymy ...       i albo kupie pare serw w dobrej cenie , albo np. bardzo drogą paczkę orzeszków tudzież innych kamyczków. Stare porzekadło mówi: " Kto nie rezykuje , ten w kozie nie siedzi " :P. Oczywiście nie omieszkam się pochwalić swoim szczęsciem w obydwóch przypadkach   :D

Witam wszystkich-jak pisalem otrzymuje od firmy prywatne informacje z ktorymi dziele sie z Wami-Nie mam nic wspolnego z ta firma ale oni wciaz przysylaja do mnie kolejne informacje i tu za bardzo mi sie to nie podoba-to jest moja odpowiedz na watpliwosci pisane przez kol.Bartka.Prawdopodobnie bylem jednym z pierwszych co do nich napisali i dlatego teraz tak mnie wykorzystuja a ja jak pisalem NIE MAM NIC WSPOLNEGO Z TA FIRMA i prosze mnie nie winic za ewentualne porazki.Ja sie tylko zapytalem Was czy ktos juz mial z nimi cos wspolnego.Jeszcze dzisiaj rano dostalem informacje ze szefostwu firmy nie podoba sie nasza dyskusja bo za bardzo Ich oczerniamy.Na dodatek z tego powodu od dzisiaj do poludnia zaczna zmieniac ceny a nie jak bylo zaplanowane jutro-podniosa je o 20%.W tym momencie podejmuje decyzje o nie informowaniu Was o tym co mi przysylaja-nie bede tzw kozlem ofiarnym-mam tego dosc ale bede obserwowal jak sie sprawy potocza.Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipne to tłumaczenie... Jak rozumiem, politykę cenową firmy ustanawia się pod jednego potencjalnego zbiorowego klienta, którym jest forum internetowe poświęcone modelarstwu? Jedno z wielu for o tej tematyce? I w zależności od tego, co tam w ciągu kilku godzin na forum napisano najpierw daje się 7% zniżki by za chwilę podnieść ceny o 70% ?? To się nazywa chyba "frontem do klienta", czy jakoś tak...

 

I co, podnoszą ceny wszystkiego, nie tylko artykułów modelarskich? Skomplementowano ich także na forach elektronicznych czy to taka forma odpowiedzialności zbiorowej?

 

Przychodzi mi jeszcze jedno tłumaczenie, że przekręt był zbyt oczywisty i trzeba trochę zamącić obraz, ale mam nadzieję, że się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipne to tłumaczenie... Jak rozumiem, politykę cenową firmy ustanawia się pod jednego potencjalnego zbiorowego klienta, którym jest forum internetowe poświęcone modelarstwu? Jedno z wielu for o tej tematyce? I w zależności od tego, co tam w ciągu kilku godzin na forum napisano najpierw daje się 7% zniżki by za chwilę podnieść ceny o 70% ?? To się nazywa chyba "frontem do klienta", czy jakoś tak...

 

I co, podnoszą ceny wszystkiego, nie tylko artykułów modelarskich? Skomplementowano ich także na forach elektronicznych czy to taka forma odpowiedzialności zbiorowej?

 

Przychodzi mi jeszcze jedno tłumaczenie, że przekręt był zbyt oczywisty i trzeba trochę zamącić obraz, ale mam nadzieję, że się mylę...

Jak na to wszystko patrze to zastanawiam sie jak mozna w doslowne pare godzin sprzedac ok100 aparatur i raptownie ze stanu magazynowego w ilosci 15-20sztuk  danego sprzetu robi sie nagle 0.Na dodatek byla noc-troche to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to najlepsza reklama na wejście firmy na rynek, taka burza na forach, przynajmniej w dziale Hobby, myślę że w innych asortymentach było podobnie, narobili hałasu a niewiele sprzedali w związku z obawami, zresztą uzasadnionymi bo cudów ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma co porównywać, wyprzedaż HobbyKing vs nowo powstały sklep z ujemną reputacją? Ujemna, bo ceny to 60% Azjatów, a to na zaufanie nie robi dobrze. HobbyKing ma więcej odsłon na godzinę niż ten sklep ma w ogóle (póki co).

 

Czy to dobra reklama? Nie jestem pewien. Ja tam nie kupię bo widać, że kombinacja alpejska a skończy się pewnie na Banggood Dropship/Wholesale z częściowo lokalnym magazynem. Tym, którzy zdołali złożyć zamówienie i dostaną paczki z sprzętem i zapłacą tylko tyle ile stało na stronie - pogratulować. Ktoś o kozie wcześniej pisał. Następnym razem też wezmę coś za pobraniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kliknąłem w kilka rzeczy:

 

http://okazjonarium.pl/Walkera-QR-X350-2-4GHz-BNF-p38465

Było 18 sztuk, wszystko się sprzedało...

 

http://okazjonarium.pl/Model-MPX-EXTRA-300-p35456

Było 18 sztuk, wszystko się sprzedało...

 

http://okazjonarium.pl/Gama-2100-KIT-elektroszybowiec-p35350

Było 18 sztuk, dwie zostały...

 

http://okazjonarium.pl/FlySky-FS-i6-6CH-2-4GHz-odbiornik-iA6-p39686

Było 18 sztuk, wszystko się wyprzedało...

 

 

Słuchajcie - może ktoś z doświadczonych kolegów którzy prowadzą sklepy modelarskie mnie sprostuje, ale jak dla mnie to interes idzie jak się patrzy. Jednego dnia poszło tyle towaru, że zanim przyjdzie następny kontener z Chin można chyba sobie zrobić ze dwa miesiące wakacji na Bahama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - frontem do klienta :)

Zupełnie tak, jakby ktoś dopiero zaczął organizować sklep i wszelkie wnioski z naszej dyskusji wprowadzał w życie. A tu cenę podniósł, a tu zmienił ilość dostępnych egzemplarzy, a tu zmienił regulamin... Rewelacja. Ja naprawdę nie znam sklepu, który by tak szybko reagował na vox populi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.