Skocz do zawartości

Hawker Hurricane


EnzO_CK

Rekomendowane odpowiedzi

Enzo - spokojna głowa.

Czyli zbiornik zrobiłeś mniej więcej zgodnie z drugimi zaleceniami. Ja zawsze podpieram półeczką. No chyba, że mam model ze styroduru - to wtedy zbiornik wchodzi na ścisk.

Czemu uważasz, że to najgorszy model na forum? Chodzi Ci o malowanie?

Kombat to kombat. Możliwe, że rozkwasisz go w pierwszej walce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Również dobrym, bo lekkim, sposobem mocowania jest wklejanie wyposażenia w bloki EPP .Nauczyłem się tego od Marka z cyber-fly i się sprawdziło w różnych kraksach.F4u Corsair wychodzi 1050-1120 g wagi z silnikiem Os max .25 i serwami na matalowych zębach TPMG16 ,gaz zwykły Eskay,pakiet kokam 620 + BEC.

<a href=705a4ec64d2bce17.jpg' alt='705a4ec64d2bc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chodzi mi o to, że waga wychodzi ok. 800g :!: . Czyli sam kadłub + silnik z tłumikiem + zbiornik + skrzydła + statecznik.

A po za tym SW nie jest zbyt równo i jedno z mocowań gum tez :oops:.

Co ja sie martwie. Będe chciał pójde na zawody i sie powbawie :twisted: .

 

obraz007ta6.jpg

obraz009qv7.jpg

obraz010rm8.jpg

obraz011dv4.jpg

 

Moze nawet nie jest źle.

Dziękuje za słowa otuchy :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zbiornik to Ci od razu wyleci na pierwszym zakręcie .Te modele lataja 150 km/h.Upchaj go chociaż twardą gąbką lub zabezpiecz jakoś inaczej /balsa lubi się odkleić od drgającego laminatu/No i sprawdź czy poziom paliwa jest w jednej osi z rozpylaczem gażnika.Wysokość zbiornika najłatwiej sprawdzić na hamowni czytaj-desce przykręconej do stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) zajrzyj do słownika języka polskiego komplement

B) dwóch kolegów dzielnie ci sekunduje w budowie modelu - piszą o konstrukci, zawodach, walce. Fajnie

Ale z tego wątku wynika że o technice modelarskiej wiesz niewiele, to twój pierwszy model, a na dodatek nie był on dla ciebie łatwo dostępny. Więc przypominam, że jeszcze powinieneś nauczyć się latać, bo ten model jest naprawdę trudny w pilotażu. Trochę szkoda zapału, pracy i pieniędzy na kilkunastosekundowy lot. A niestety tyle obstawiam. Tyle. Fajnie jest być napalonym na zawody, to daje fajną motywację. No więc jeszcze jest potrzebny ktoś o spojrzeniu realistycznym, bo oczywiście kibicuję twoim początkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.