Skocz do zawartości

Mikolajki F3F - Rusko in Winter - wyscig 1


Rekomendowane odpowiedzi

W Mikolajki planowałem zrobić nieduże zawody na naszym klifie. Ma wiać przednie, ma być ciepło i piękne niebieskie niebo.

Miały być małe, a wyszły regularne zawody międzynarodowe, w których będzie uczestniczyć 4 zawodników z pierwszej dziesiątki tegorocznej klasyfikacji generalnej Pucharu Świata!!! A większość z pozostałych zawodników zmieściła się w pierwszej 50tce pucharu.

Zapraszam gapiów w niedziele od 10tej na klif przy drodze nr 5 w Rusku. Bedzie można pogadać i popytać sie zarówno polskich jaki i zagranicznych zawodników. Może komuś uda sie kupić jakiś szybki model ;)

A jeśli ktoś jest chętny do pomocy przy sędziowaniu to również zapraszam (kontakt wcześniejszy na PW zalecany). Zawsze to może być pierwszy krok do przyłączenia sie do nas na dłużej i to po tej drugiej stronie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fajnie bo sporo zawodnikow bylo !

Ba, wiecej niz na jakichkolwiek zawodach w Polsce poza ET w tym roku. No i obsada zacna. Niestety Jacek opuscil nas wczesniej, bo ma daleko do domu i słońce juz bardzo przeszkadzało. Ale na pewno jeszcze nas odwiedzi. Niemcom nasz klif bardzo sie spodobał. Juz sa nasi ;) i beda nas odwiedzać. Padł rekord górki - 37s z groszem ;)

I jak zwykle, genialne zdjecia Tomasa:

https://plus.google.com/photos/109620478679557030988/album/6225208763008490817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku kiedyś Ci już pisałem nie kręci mnie latanie zawodnicze i rywalizacja mając kiedyś w domu przez 6 lat zawodnika w ciut innej dyscyplinie modelarskiej wiem z czym się to wiąże.

Mam frajdę z czego innego   :)

Miło poczytać i popatrzeć jak bardzo sympatyczny kolega Jacek z którym spędziłem wiele fajnych chwil na zboczu i nie tylko podjął rękawicę i osiągał bardzo ładny wynik. :D

A dodam, że Jacek wszystkiego się nauczył sam i bardzo dużo poświęca czasu na latanie czego mu czasami zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem wszystkim "naszym" ale lepszy wygrywa. Jurek co się stało w 8-ej i 9-tej kolejce?Szczęście pomaszerowało do Rafała? Gratulacje dla WSZYSTKICH,bo ten klif jest naprawdę trudny i zaskakujący!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Inny model trafiony przez UFO i za mało balastu. Choc wszystkie komory pełne mosiądzu. Spokojnie. To tylko zawody Mikołajkowe. Zabawa z kolegami.

Jurku kiedyś Ci już pisałem nie kręci mnie latanie zawodnicze i rywalizacja mając kiedyś w domu przez 6 lat zawodnika w ciut innej dyscyplinie modelarskiej wiem z czym się to wiąże.

Mam frajdę z czego innego :)

Miło poczytać i popatrzeć jak bardzo sympatyczny kolega Jacek z którym spędziłem wiele fajnych chwil na zboczu i nie tylko podjął rękawicę i osiągał bardzo ładny wynik. :D

A dodam, że Jacek wszystkiego się nauczył sam i bardzo dużo poświęca czasu na latanie czego mu czasami zazdroszczę.

I dlatego Jacka zaprosilem. Wiem o co Ci chodzi i to rozumiem. Ale nic nie stoi na przeszkodzie spotkać sie razem z Wami. Nie cisne na wyjazdy przecież. I polatac razem nawet na zawodach. Jednorazowo. Zawsze to jakas zmiana i urozmaicenie. Choc jesli ne zdecydujecie sie na dokopanie nam, to chetnie pogawedzimy z Wami na Waszych górkach. I nie tylko na górkach i nie o suchym pysku. No i moze wreszcie bedą jacyś kibice ;)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Inny model trafiony przez UFO i za mało balastu. Choc wszystkie komory pełne mosiądzu. Spokojnie. To tylko zawody Mikołajkowe. Zabawa z kolegami.

Jasne spokój jest. Byłem ciekaw bo naprawdę dobrze ci żarło. Myślę że nawet Niemcy byli zaskoczeni agresywnością naszego klifu? Po wynikach widać że nawet Soucek nie miał dzisiaj szczęścia a przecież zna ten klif. To była runda 1-sza a kiedy 2-ga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wiało i bedzie min 5 stopni. Ake to chyba juz przyszły rok. Takie spotkania organizuje sie w tydzień.

Niemcy zadowoleni. Według nich górka szybka, trudna, selektywna i nie wybaczająca błędów.

No i zobacz różnice punktowe. Śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.