Skocz do zawartości

model na nowy sezon


dymarkus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał!!! Spróbuj tylko we dwóch lub trzech polatać szybko na mniejszym zboczu!!! Nie wiem dlaczego ta złośliwość? Nie pamiętam ile kupiłem nówek ale od pewnego czasu kupuję przelatane F/B ostatnim był Stinger. Uważasz że szpanuję że to wyższa półka? Kupiłem bo wiem jak lata i daje radość!!! A czy ktoś kupi z Mawi lub innej firmy to co w tym problematycznego? Jeżeli będzie zadowolony i szczęśliwy to dobrze. Każdy z nas powinien taki być.

Maciek ,żadna złośliwość :) -ot stwierdzenie powszechnie panującego zniechęcania do Mavi.. .

I tak naprawdę, nie rozumiem początku Twojego posta -jakie zbocze? jaki Stinger ?,jakie szpanowanie ?

Chyba nie zrozumieliśmy się do końca....

 

Za to obiema ręcami ;) popieram ostatnie 3 Twoje zdania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szpanem to ja chyba ja wcześniej pojechałem, (formuła 1 na maluchu)  bo czasami na piknikach i innych zlotach widzę lekko przeterminowanych lataczy z wątpliwymi zdolnościami latania ale za to modelem wypasionym za co najmniej 3 000 PLN , i wtedy to jest wielki modelarz ;) - po prostu życie 

 

Ten opis nie odnosi się do nikogo kogo znam z tego forum więc proszę się nie obrażać :D Ida święta trzeba się trochę rozweselić :D

 

Piszcie dalej może jakieś nowe namiary się pojawią na coś taniego a ciekawego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpan to jest wtedy jak masz radio za 5000, a model za 500...

 

Bywa tak i podobnie :) . Sam byłem kiedyś "sąsiadem" modelarza na pikniku który miał Futabę za 10 tyś . Extrę za drugie tyle i zerowe umiejętności do latania :D .Kolega oblatywał mu ten model...

 

Dymarkus a Ty już jakiś typ modelu masz na oku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ,żadna złośliwość :) -ot stwierdzenie powszechnie panującego zniechęcania do Mavi.. .

I tak naprawdę, nie rozumiem początku Twojego posta -jakie zbocze? jaki Stinger ?,jakie szpanowanie ?

Chyba nie zrozumieliśmy się do końca....

 

Za to obiema ręcami ;) popieram ostatnie 3 Twoje zdania !

Rafał! To znaczy że nie rozumiesz swojego postu. Odniosłem się do twojej wypowiedzi, Pisz i czytaj ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania są podzielone, choć słyszałem ostano , że Vladimir z jakością podupadł nie mniej do szpanu takie modele jak znalazł ale zaraz trzeba i radio zmienić kurna drogie to hobby ;)

No dobra koniec tych głupot modeli jest wiele każdy znajdzie coś dla siebie i ważne, że są osoby które maja tą wrażliwość wyczucia różnicy miedzy kowadłem a błyskawicą :) ja niestety nie mam słoń na ucho mi nadepnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie dalej może jakieś nowe namiary się pojawią na coś taniego a ciekawego :D

Stive Situm z hameryki zrobił model Secret F3F. Celem Stiva było opracowanie dobrego aczkolwiek tańszego od konkurencji modelu. Ceny nie znam bo nie pytałem, ale model juz lata i kilka egzemplarzy jest juz u innych pilotów. Zawsze mozna cos kupic za oceanem. Tak z nudów ;) Jak cos to moge pomoc w transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa tak i podobnie :) . Sam byłem kiedyś "sąsiadem" modelarza na pikniku który miał Futabę za 10 tyś . Extrę za drugie tyle i zerowe umiejętności do latania :D .Kolega oblatywał mu ten model...

 

Dymarkus a Ty już jakiś typ modelu masz na oku ?

Ja jak na razie to skłaniam się w strone Vertigo, Staram się wyciągnąć informacje od Jurka ale coś ciężko idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Jano ?

Twój tekst z (godziny) 6.19 - albo wczoraj zjadłeś coś  nieświeżego(?), może koperek włoski ? Umówiłeś się z kimś w połowie trasy i zaproponowałeś mu obiad ?

 Może nie pij kawy z mleczkiem na czczo ? Może nie włączaj tak szybko komputera ? Najpierw koperek. potem gospodarskie obowiązki..... a potem dopiero forum ?

Święta idą a nasz najlepszy, forumowy Stańczyk ma problemy gastryczne ? Niedobrze w Państwie Duńskim.....

Na adwentowe zobowiązania - trochę późno, ale skoro nasz Stańczyk czuje się zdominowany ( a może stąd te dolegliwości ?) to więcej nie będę się odzywał !

Pozwolisz Stańczyku, że w  wolnych chwilach dokończę jeszcze model i relację z Bf-109 ? Wiem, że tam nie zaglądasz, ale może tych zdominowanych jest więcej ?

----------------------------------------

Wesołych Świąt !!

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano ?

Twój tekst z (godziny) 6.19 - albo wczoraj zjadłeś coś  nieświeżego(?), może koperek włoski ? Umówiłeś się z kimś w połowie trasy i zaproponowałeś mu obiad ?

 Może nie pij kawy z mleczkiem na czczo ? Może nie włączaj tak szybko komputera ? Najpierw koperek. potem gospodarskie obowiązki..... a potem dopiero forum ?

Święta idą a nasz najlepszy, forumowy Stańczyk ma problemy gastryczne ? Niedobrze w Państwie Duńskim.....

Na adwentowe zobowiązania - trochę późno, ale skoro nasz Stańczyk czuje się zdominowany ( a może stąd te dolegliwości ?) to więcej nie będę się odzywał !

Pozwolisz Stańczyku, że w  wolnych chwilach dokończę jeszcze model i relację z Bf-109 ? Wiem, że tam nie zaglądasz, ale może tych zdominowanych jest więcej ?

----------------------------------------

Wesołych Świąt !!

- Jurek

  Jurku ..krotką masz pamieć popatrz co pisałeś kilka lat wstecz  lub mogę Ci zacytować . na mnie możesz pisać co Ci dusza zapragnie..   mnie  nie rusza..    Wypada Tobie napisac  dziekuję za uwagi  i  krytykę  bierz przyklad ze mnie ...idą   Świeta wiec zdrowych  wesołych  obiecałem sobie  ,że  bedę  grzeczny..Bajkopisarzu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano nasz ulubieniec jak sam napisał http://pfmrc.eu/index.php?/topic/58320-model-na-nowy-sezon/page-3&do=findComment&comment=598116 zna ploteczki. Tylko ploteczki, ktore traktuje jako swą wiedze. Ale jak to z ploteczkami jest, wpadnie lewym uchem, przeleci do prawego i jest duza szansa ze sie cos przekręci. No i potem Jano na forum pisze te ploteczki (przerobione przez uszy) jako swoje przemyślenia. I wychodzi jak wychodzi.

A jak sie zapyta Janka o cos konkretnego to niestety dupa blada.

 

Marusz - dzis odpisze. Wczoraj jeździłem po Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.