Skocz do zawartości

Turnigy TGY i10 = czy warto kupic???


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow==mam pytanko-planuje kupic aparature Turnigy i10 -czy warto ??Planuje uzywac ja do tzw niedzielnego latania elektroszybowcem ale i srednim dolnoplatem 1200mm.Nie jestem poczatkujacym lataczem ale pociaga mnie ten kolorowy wyswietlacz i przyzwoita cena-odbiorniki za niezla cene i to ze jest nowe a nie zawsze kupowane uzywane.Czy mozecie mnie doradzic czy warto w nia sie pakowac?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Używam i10 do takiego właśnie niedzielnego latania i jestem bardziej niż zadowolony. Ostatnio można ją było kupić na HK w bardzo dobrej cenie.

A jak jest naprawde z tymi przelacznikami co to w YT pokazuja w porownaniu z FLY SKY=mowia ze program sie nie zgadza z rzeczywistymi przelacznikami=chodzi o to ze sa 3pozycyjne a w programie 2 poz=jak to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym sofcie już to poprawili. 

A jak jest z telemetria-czy mozna podlaczyc tylko jeden czujnik do samego odbiornika np czujnik pomiaru baterii glownej

A jak jest z telemetria-czy mozna podlaczyc tylko jeden czujnik do samego odbiornika np czujnik pomiaru baterii glownej

Czy musi on byc podlaczany przez modul posredniczacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał wątek o tej aparaturze na tym forum zamiast zadawać pytania na które odpowiedzi są tu dostępne od miesięcy to byś wiedział ,że można podłączyć wiele czujników na raz. Idą szeregowo, jeden za drugim. 

ale mnie chodzi o to ze ja chce podlaczyc tylko ten jeden pomiaru baterii i czy wtedy trzeba ten czujnik podlaczac przez ten posredniczacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odbiornik który ma wejście do kabla czujników Jak powiedziałem - podłączasz szeregowo. Tyle, ile chcesz. Jeden? Proszę bardzo. 4? Też dobrze. Z grubsza na ym polega idea szeregowego podłaczania...

rozumiem ze ten czujnik podlaczasz bezposrednio do odbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/50494-nowa-aparatura-turnigy-10-ch/?hl=%2Bturnigy+%2Bi-10

 

Poczytaj, obejrzyj filmy Robertusa i resztę która tam jest podlinkowana. Znajdziesz odpowiedź na wiele pytań...

ok dzieki za informacje -jeszcze jedno czy chinole wypuscili do niej jakis modul wario-a moze bedzie pasowac modul PRM 01 od AT9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz przerabiać? to jest normalny kabelek micro USb, każdy smartfon ma taki kabelek do ładowania. Podłączasz do USB w komputerze lub do ładowarki sieciowej i finał. Ja np ładuje ładowarką od tableta.


Polecam tez banana do zapalniczki w samochodzie. Przydaje się na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz przerabiać? to jest normalny kabelek micro USb, każdy smartfon ma taki kabelek do ładowania. Podłączasz do USB w komputerze lub do ładowarki sieciowej i finał. Ja np ładuje ładowarką od tableta.

Polecam tez banana do zapalniczki w samochodzie. Przydaje się na lotnisku.

To dzieki za informacje-fajnie ze tak latwo mozna to zrobic.Ale czy jest jakas kontrola tego ladowania-jakas dioda lub inny sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.