Skocz do zawartości

MAGMA


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wracając jeszcze do tematu modelu Janka. Miałem już sie nie odzywać, ale tylko jeszcze jedno słówko.

 

Janek, jak już będziesz chciał oblatać ten model, to poszukaj sobie jakiegoś kompetentnego pomocnika, bo samodzielne loty/starty skończą się niemal na pewno katastrofą. To nie jest model "dla jednego". Przynajmniej na początku.

 

Teraz już mnie nie ma i nie będzie.

Pozdrawiam.

Poproszę o pomoc Ciebie  MOCARZU... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,ze  napisano  o modelu wystarczająco  ..chciałbym podziekowac tym , ktorzy okazali zainteresowanie i zamiescili pozytywne opinie o MAGMIE / negatywnych nie było /  dlatego  ,ze wyprodukowana była w Ostrowie WLKP...w      MAWI.. :D      .bylem akurat u Wiesia i przyglądalem sie  wysylce produkcji za zachodnią granice.  Model nowiutki..lśniący...kolorowy  ...tylko  zyczyć   nabywcą   przyjemnego latania  ... ;)   ja  latam czy innym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne to było OT na dwie strony o klifach w Angli.. <_>

Jak się naumiem wydzielać posty z tematu   to polecą wp....u ;) .

 

Magma czyli/albo  Lawa ? :) wg Wiki to jeden ...

Niezależnie od kogo, dalej mi się podoba i taką bym chciał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za klify ;) uwagi do modelu Jurek wyżej napisał gdzie to się lata tą bestią najlepiej, ja osobiście dał bym jeszcze wyczep do holowania za samolotem z 500 m fajnie by tym się pokręciło akrobacje plus choć jeden smugacz dymny jak ktoś nie ma solidnego zbocza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,ze  napisano  o modelu wystarczająco  ..chciałbym podziekowac tym , ktorzy okazali zainteresowanie i zamiescili pozytywne opinie o MAGMIE / negatywnych nie było /  dlatego  ,ze wyprodukowana była w Ostrowie WLKP...w      MAWI.. :D      .bylem akurat u Wiesia i przyglądalem sie  wysylce produkcji za zachodnią granice.  Model nowiutki..lśniący...kolorowy  ...tylko  zyczyć   nabywcą   przyjemnego latania  ... ;)   ja  latam czy innym..

Na lataniu to się mało znam, ale Janka rozgryzłem w pierwszym poście i czekałem kiedy powie prawdę :D Janek już przestało u nas padać i teraz będzie wiać :D Zapraszam. Rozmarzyłem się .. te klify ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.