Skocz do zawartości

Zakaz lotu dronów-Warszawa


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proste.dron sfilmuje 50 tysięcy, policja doliczy do 20 tysięcy, Błaszczak powie 15, u Rydzyka zmniejszą do 10 tysi i przekaz gotowy.

 

Na szczęście nie zabroni baloników z helem. Podczepi się mobiusa, wypuści baloniki na sznurku i jakoś pójdzie :-)

 

Bardziej mnie zastanawia, co takiego planują na 10 stycznia, że do tego dnia obowiązuje zakaz...

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieliśmy ;/ Oni już kiedyś byli, niestety ludzie mają słabą pamięć i wybrali ich kolejny raz. Historia kołem sie toczy, ale nie gadajmy o nich.

Ciekawy jestem co rozumieją pod pojęciem dron bo ilu swoich klientów zapytam to oni sami nie potrafią wytłumaczyć. 

Pomijam już że nie którzy nawet nie znają poprawnej nazwy dlatego co chwilę słyszę "drom".
Ciekawe czy taka syma x5c z auchana tez jest DRONEM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dron to statek powietrzny z autonomicznym sterowaniem wykonujący swoje zadanie samodzielnie. Jeżeli nasz multikopter będzie latał autonomiczne po wcześniej zaprogramowanej trasie to będzie dronem. Więc zakaz dotyczy chyba raczej filmowania z powietrza a nie samego statku powietrznego. TV filmowała dzisiaj z dachów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha;] Uważasz że obecna ustawa jest ok?  I "wszystko jest jasne"? 

To co wypisują pismaki przeczytałem, i wiem że mowa była o bez załogowych statkach powietrznych w oryginale, ale nie zmienia faktu że nadal jak zwykle zaczynają od D*** strony ; ] 

Powiedz mi czy według Ciebie każda latająca zabawka (nawet cx-10) to UAV. Bo w tej chwili pod ustawę można podciągnąć wszystko
co nie ma załogi na pokładzie, lata i jest sterowanie zdalnie lub autonomicznie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem w mediach, że planowana jest "Ustawa Antyterrorystyczna" - to wtedy już wyżej ogona nie podskoczysz - jak to tłumaczył Corsair samolocikowi Dusty. :)

 

Tak na margoinesie Piotrze to Wyżej steru :)

 

Koledzy spokojnie. Cztery latka szybko miną. W tym czasie czeka nas mnóstwo atrakcji i jeszcze "naukowy" dowód na to, że samolot jest kosiarką do drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem

Nie potrzebnie. Przynajmniej widać, że masz wybór. Ja swego czasu tego wyboru nie miałem - Planes leciało 24h ale całe szczęście już juniorowi przeszło :)

 

O ile za cztery lata będą jeszcze jakiekolwiek wybory. Bo mam coraz więcej wątpliwości na ten temat...

Nie no, wybory będą. A to co jest nie pewne to taki mały detal jak wynik. Bo kto zabroni większości zdobyć 101% głosów?

przed telewizorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.