Skocz do zawartości

PZL 37 w 3D


Kropka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mieszkańcy regionu mogą do 13 października wybierać projekty, spośród 160 różnych zadań. .

 

A w jaki sposób będzie odbywało się głosowanie i w jaki sposób będzie weryfikowane że to mieszkańcy regionu.

Mam dom i ziemie w Proszowicach, ale mieszkam we Wrocku, czy będę mógł zagłosować?

 

Agnieszka myślę, że wszyscy tu na forum będziemy Cię wspierać i jeśli tylko będzie taka możliwość to chętnie oddamy głos abyś otrzymała ten projekt do realizacji. Tylko jak gdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, czyli to już jest etap finalnego wyboru konkretnego wykonawcy na zasadach przetargu publicznego. Oczywiście znając nasze realia to jedynym kryterium pewnie jest tylko cena. :angry:

Początkowo myślałem, że to jest etap kwalifikacji projektu do budżetu obywatelskiego. 

Cóż kłania się brak umiejętności czytania ze zrozumieniem :)  ;) . Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Budzet Obywatelski:

https://bo.malopolska.pl/

 

2. Rekonstrukcja PZL:

https://bo.malopolska.pl/index.php/zadania#2639

 

ps. Jak wczoraj napisałam w swoim poście: Mieszkańcy regionu mogą do 13 października wybierać projekty, spośród 160 różnych zadań. Lista zwycięskich projektów, ogłoszona zostanie do 30 listopada 2017.

Dodam dziś, że jest to głosowanie by projekt wszedł do budzetu. O samym projekcie dotyczącym PZL, wiem tyle co jest napisane pod linkiem, jaki podałam w punkcie drugim tego postu. Pomysł rekonstrukcji nie pochodzi ode mnie, dowiedziałam się o nim kilka dni temu. Jeśli projekt wejdzie do budzetu i przewidziane w nim jest przeprowadzenie otwartego naboru uczestników -- zgłoszę swoją kandydaturę, jeżeli będę spełniać warunki (o ile jakieś warunki będą).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PZL.37B II golenie w akcji [animowany model full 3D]: https://skfb.ly/69FOX

Sterowanie modelem — lewy i prawy przycisk myszy. Dwukrotne kliknięcie lewym klawiszem, centruje model w miejscu kliknięcia. W ikonce kółka zębatego, przełączać można pomiędzy teksturami niskiej i wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

: ] Dzięki!

 

 

5 godzin temu, Andrzej Klos napisał:

Agnieszko, czy masz w planach jakis Polski samolot?

 

Andrzeju, wstawię swój post z facebooka z czerwca tego roku (nawiasem dodam, że Les Hiddins mieszka w Brisbane : )


692648976_Screenshot2020-08-09at13_27.57copy.png.8ec3e7b233d758f8ada4946b00ad2e81.pngNo i teraz publiczne oświadczenie:
Panie Andrzeju, jeżeli Pan sprawi/ułatwi/zaprosi/spowoduje że będę mogła wyjechać do AU,
obiecuję że natychmiast po dokończeniu L-14 Super Electra,
zabiorę się za samolot, który Pan wybierze.
Jeżeli będą z Pana strona naciski, mogę to uczynić nawet przed wyciągnięciem z szuflady i wstawieniem na warsztat L-14,
czyli zaraz po ukończeniu przygotowywanej obecnie animacji : ) Agnieszka Cyrankiewicz



ps. życie płata niespodzianki, na które autorzy książek nie pozwolili by sobie, bo czytelnik uznałby to za zbyt nieprawdopodobne.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kropka napisał:

: ] Dzięki!

 

 

 

Andrzeju, wstawię swój post z facebooka z czerwca tego roku (nawiasem dodam, że Les Hiddins mieszka w Brisbane : )


692648976_Screenshot2020-08-09at13_27.57copy.png.8ec3e7b233d758f8ada4946b00ad2e81.pngNo i teraz publiczne oświadczenie:
Panie Andrzeju, jeżeli Pan sprawi/ułatwi/zaprosi/spowoduje że będę mogła wyjechać do AU,
obiecuję że natychmiast po dokończeniu L-14 Super Electra,
zabiorę się za samolot, który Pan wybierze.
Jeżeli będą z Pana strona naciski, mogę to uczynić nawet przed wyciągnięciem z szuflady i wstawieniem na warsztat L-14,
czyli zaraz po ukończeniu przygotowywanej obecnie animacji : ) Agnieszka Cyrankiewicz



ps. życie płata niespodzianki, na które autorzy książek nie pozwolili by sobie, bo czytelnik uznałby to za zbyt nieprawdopodobne.
 

 

 

 

Agnieszko,

Musze Cie troche rozczarowac

- Po pierwsze Les Hiddins nie wyglada juz tak jak kiedys ?, ma chyba 73 lata:

 

 

I widac, ze przeszedl kilka operacji na raka skory

 

-Po drugie Australia jest praktycznie zamknieta i nie lataja zadne samoloty z lub do Australii, stoja zaparkowane na lotniskach:  

 

https://www.escape.com.au/news/empty-australian-airports-are-becoming-parking-lots-for-grounded-planes/news-story/947135f19332ae963b2f5eab3b8216d3

 

W obecnej chwili mowia, ze byc moze rozpoczna loty najpredzej w polowie przyszlego roku.

 

 

 

PS

Nie wiem czemu tak oficjalnie do mnie mowisz na Pan ?

 

Life is stranger than fiction.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmik. Nie wiedziałam że walczy z rakiem skóry.
Samoloty u Was pasą się na trawie, a w Europie niewykluczone że skończy się niebawem dyspensa wakacyjna, powrócą »namordniki« i inne bonusy przewidziane na II falę.
No ale chyba nie powinnam na tym forum zbyt odbiegać od tematów, dla jakich zostało ono stworzone.
ps. jak publicznie coś oświadczać to i konwencja per Pan : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kropka napisał:

Dzięki za filmik. Nie wiedziałam że walczy z rakiem skóry.
Samoloty u Was pasą się na trawie, a w Europie niewykluczone że skończy się niebawem dyspensa wakacyjna, powrócą »namordniki« i inne bonusy przewidziane na II falę.
No ale chyba nie powinnam na tym forum zbyt odbiegać od tematów, dla jakich zostało ono stworzone.
ps. jak publicznie coś oświadczać to i konwencja per Pan : )

 

Widze, ze nie wierzysz epidemie, jest wielu takich.  Ja sam nie wiem, jestem inzynierem a nie lekarzem/medykiem wiec tylko obserwuje.  Ale to chyba temat na inny watek/forum.

Mysle, ze musimy sie dogadac w sprawie tego Polskiego samolotu ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.