Skocz do zawartości

Zdjęcie

Relacja, SU-27 depron w skali 150%

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
141 odpowiedzi w tym temacie

#141 enter1978

enter1978
  • Modelarz
  • 454 postów
  • SkądOkolice Hrubieszowa
  • Imię:Wiesiek

Napisano wczoraj, 20:29

Dopytuję w tym temacie , aby nie zaśmiecać.

Model su-37 na ukończeniu, zostało mi zamontować jedno serwo(którego nie mam , ale jest w drodze, tak samo jak pakiet i odbiornik), montaż silnika , kabiny no i jakieś malowanie.

Ale zaczynam się gubić w kwestii podłączenia serw.

Mam po jednym serwie na lotkach, stery wysokości mają również po jednym serwie, stery kierunku zrobiłem jednak na dwóch serwach po jednym na ster.

Ale teraz jak to podłączyć i co z czym miksować aby stery działały?

Chciał bym aby stery wysokości były i sterami wysokości ale również wychylały się z lotkami.

Chodzi mi o to aby stery wysokości chodziły tak jak ma to miejsce w wersji bez lotek i steru kierunku.

Odbiornik przyjdzie 6 kanałowy, no i na stanie mam trzy kable Y , czy to wystarczy? czy coś jeszcze będzie potrzebne? no i najważniejsze jak to spiąć w jedna całość?

• 0

#142 japim

japim
  • Moderatorzy
  • 1478 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Przemek

Napisano dziś, 09:13

St. kierunku na kablu Y - 1 kanal

Gaz - 1 kanal

Jezeli nie chcesz nic robic z lotkami - to tez na Y kablu - 1 kanal

Serwa  wysokosci kazdy oddzielnie - 2 kanaly i zabawa w programowanie. Niestety musisz ogarnac mixy w stylu flaperon/ user mix/ V-tail czy cos tam w tym stylu. Ja od dawna uzywam radia Multiplex gdzie programuje sobie wychylenia kazdego serwa oddzielnie zaleznie od roznych drazkow. Pytanie jakie Ty masz radio i ile masz z nim doswiadczenia w programowaniu. Niestety bez doglebnej lektury instrukcji obslugi sie nie obejdzie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych