Skocz do zawartości

M-33


rajaner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Minął kawał czasu I M-33 nie doczekał się lotu w rękach Andrzeja. Obecnie model ma się dobrze w moich rękach. To że ma się dobrze to mało powiedziane! Pokochałem ten model! spokojny parkfly na pół gazu! Moja partnerka  wbija mi się na komputer ćwiczyć w symulatorze bo chce latać Messerkiem! Model przyszedł do mnie w czwartek, w sobotę ok południa skończyłem go zbroić i dziewiczy lot miał kilka godzin później na pikniku lotniczym w Obornickim Stowarzyszeniu Lotniczym. Bałem się o dziewiczy lot bo jednak odbył sie przed publiką liczącą kilkaset osób! Ale pełen sukces! Andrzeju możesz produkować modele na sprzedaż! ;) Wyposażenie: Emax 2822 +10x4.7, 2x Tp sg90 9g, lipol 3s 100mah. Jak się dorobię filmu to koniecznie zamieszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dziękuje za miłe słowo.

Nie buduję modeli na sprzedaż, ale mam zamiar zbudować coś nie co większego pod silnik benzynowy i dlatego kilka modeli

muszę  odsprzedać [wymienić] na inne potrzebne materiały.

Jak będziesz miał jakiś filmik z lotu modelu bardzo bym prosił o udostępnienie.

 

Pozdrawiam Andrzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obiecałem i jest! Niestety film nie najlepiej jest nagrany. Byłem sam i mocowanie telefonu do nadajnika w pełni się nie sprawdziło. Na pocieszenie dodam że z kadru za bardzo nie uciekalem;)
Co dziś, po kilkunastu lotach,bym zmienił przy modelu? podwozie jest bardzo delikatne i się podgina. Może uda się zrobić amortyzację... A tak to poza tym muszę zakupić jeszcze chociaż dwa pakiety bo na dwóch obecnych latania mam za mało;)



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za model:)

Co do działania filmu to nie wiem co jest. Na laptopie bez problemu, w tel z aplikacji yt też żaden problem. Ale przez przeglądarkę Firefox na tel. już nie chce się włączyć i pokazuje że film jest niedostępny. Ktoś ma pomysł co z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem linki i działa przynajmniej u mnie na każdej platformie. Dziękuje za miłe słowa choć największe uznanie należy się Andrzejowi. Ja już kilka latek latam tak ze każdy model zmuszę do latania;) A z Messerkiem było jakoś inaczej, on po prostu lata sam! Jeszcze raz dziękuję Andrzejowi za wspaniałą konstrukcje i liczę ze Jego kolejne konstrukcje będą równie doskonałe!

Na zakończenie dodam ze przy pierwszym locie jeden z naszych forumowych kolegów wciskał mi troche gotówki w kieszeń za model i kazał mi  sobie odbiornik zatrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.