Skocz do zawartości

http://modele.sklep.pl/


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moje zdanie na temat sklepu jest jak najbardziej pozytywne, nie miałem z nimi żadnych problemów, a razem z kolegami zamawialiśmy tam już kilka albo kilkanaście paczek.

 

Wczoraj zrobiłem tam kolejne zamówienie (osprzęt do pierwszego modelu spalinowego :) ), zamówiłem dwa śmigła drewniane i inne takie tam, dziś rano kiedy byłem w szkole zadzwonili do mnie, ale że mnie nie było i odebrała moja mama to powiedziała im, że będę tak po godz. 16. Godzina 17:30 telefon, teraz już odebrałem i co się okazało, dzwonili bo nie maja jednego śmigła na stanie i chcieli sie dowiedzieć czy wysyłać paczkę czy nie, albo czy wymienić to jedno śmigło na inne :)

 

Jak dla mnie obsługa jest dobra i odpukać, jak na razie mogę polecić ten sklep innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest super :D Obsługa zna się na rzeczy jak byłem u nich w sklepie to przyjeli mnie nawat po godzinach bo sklep do 18 a ja byłem do 18:20 :D

Już dużo razy u nich zamawiałem i nigdy niemiałem problemów. A jeśli paczka nie dochodzi to znaczy że nie maja na sklepie. Ale to normalne. I co dobre to że informują o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że moją reklamecję załatwili porządnie. Po kontakcie telefonicznym, przesłałem im uszkodzone serwo i za kilka dni przysłali mi nowe - dobrze działające.

Tak więc, jak na razie nie mam powodu do narzekania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Takie małe pytanko do Diakona czemu uważasz żeby nie kupować w modele.sklep.pl? J a już kupywałem wiele razy i nienarzekam. A poza tym mają ceny jedne z najmniejszych jeżeli chodzi o sklepy internetowe.

Mieszkam we Wrocławiu i są na przeciwko Tesco. Z tego co widzę to szef jest zawsze gdzies na sklepie i ogólnie kuma. Jego pracownicy raczej nie zawsze - pewnie ich nie tsac na zabawę modelami. Zatem zależy do kogo się dodzwonicie. Jeśli chodzi o ceny to uważam że obecnie często rcskorpion miewa lepsze. W tym sklepie glównie brak mi silniejszych modeli rakiet i rakietoplanów, sprzedają głównie walkery a to szajs oraz serwa Tower pro SG-50 i MG995 i jeszcze kilka innych wynalazków okrytych niesławą 'najgorszych w klasie'. mają dobre ceny czeskich produktów, w tym ładowarek. Z cenami AXI bywa różnie ale mają wybór na stanie.

Mają zabójcze ceny regulatorów.

Raz miałem serwo chińskie co mi zaproponowali że niby dobre ale miało niesamowite przestrzały (zły PID, jak wszystkie tego producenta) i bez gadania wymienili na HS-81 za dopłatą różnicy, serwo wycofali ze sprzedaży. Więc raczej myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
diakon żeby oni wszystkich oszukiwali to by nikt u niech nie kupował

Nieprawda, TPSA robi w banie 80% klientów, Dialog 50% klientów, a klientów mają od groma. To się nazywa oligopol. a modele sklep pl to we wrocławiu MONOpoliści. Nie twierdzę że KOGOKOLWIEK nacinają. Twierdzę że rynek w ich przypadku nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Potem czekałem 3tygodnie az paczka przyszła z Czech (wtedy były także strajki listonoszy).

Ale jakiś czas temu zamawiałem drogą pocztową (tutaj kurier- siódemka) i wszystko było okej, ale nie jestem przekonany co do tej firmy kurierskiej. Samo potwierdzenie dostarczenia paczki wyglądało jakby dostawca dał psu do pogryzienia...

No to zastanów się czy nie lubisz sklepu czy państwowych poczt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A tak w ramach "ciekawostki" to napisze, że kiedyś poszedłem po nakrętki i chciałem M3...

i tak dalej tragedia.

A prawda taka ze u nich mozna kupic M1A2 na baterie, natomiast M3, M2.5, M2 i inne takie to w sklepie Śruba na Jedności Narodowej 47 (w podwórku). M1 też mają ale coś aż PLN/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Czytając Wasze opinie o modele.sklep.pl raczej unikałem kupowania w tym sklepie.Mam parę sklepów w których stale kupuje i jestem zadowolony.Wimarex chyba najlepszy potem riku itd.Jednak li-pola postanowiłem kupić w modele.sklep.pl.Zamówiłem go tydzień temu w niedzielę i we wtorek rano przyjechał gość z firmy kurierskiej i przywiózł mi li-pola.Trzeba przyznać że zapakowali porządnie.Poszedłem dalej, zamówiłem w sobotę łopatki do śmigła,narazie ich nie ma (może był kurier, ale nie było mnie w domu).Ciekawy jestem jak szybko je dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odkąd raz zamówiłem coś u nich to tak mi zostało do teraz. Zamawiam tylko tam. Między innymi dla tego że cena towarów jst nie wygórowana i obsługa dobra. Jeśli zdażają się u nich drobne niedotrzymania terminów co do wysłania paczki to tylko dla tego że niemaja danego towaru na sklepie. Kiedyś zamówiłem u nich odbiornik ale aktualnie był brak towaru. Ale minęły 2 dni i mieli i na następny dzień paczke miałem w domu.

 

Osobiście polecam ten sklep :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Miałem raz przypał z jednym sklepem, facet wysyłał mi serwo mini przez 2 miesiące.Zadzwoniłem do niego , a on mi powiedział że nie bedzie ze mną rozmawiał bo jest za granicą.Szlag mnie mało nie trafił. Ale przełamałem się i za 2 lata zamówiełm u niego i tym razem było ok.Serwo kupiłem ostatecznie w www.airhobby.pl (obsługa na wysokim poziomie).Co do modele.sklep.pl narazie nie było problemu, co nie oznacza że w przyszłości również nie będzie. Moja opinia w chwili obecnej na temat tego sklepu jest pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Śmigło z modele.sklep.pl dotarło do mnie dzisiaj, a więc po trzech dniach.Nie mam co narzekać na obsługę.Prawdopodobnie przy realizacji zamówień dużo zamieszania robi firma spedycyjna "siódemka".Najlepsze terminy realizacji zamówień ma chyba Wimarex- zamawiany towar był u mnie najdalej po dwóch dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło że kupowałem w tym sklepie za pośrednictwem internetu a ostatnio za posrednictwem - córki- ,która wzbudza niesamowitą sensację swoją osobą w sklepie modelarskim.

W każdym z przypadków nie mogę nic zarzucić temu sklepowi .

Osobisty kontakt bez zarzutu .Córcia też otrzymuje towar taki jak sobie życzę a obsługiwana jest " pełen Wersal"

Wniosek - Modele.sklep nie powinien znajdowac się w "Nieciekawe oferty"

Admin zadziałaj coś z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.