Skocz do zawartości

Pierwszy projekt czyli czy to ma szanse latać ??


ASmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz krótką instrukcję programowania tej serii reglerów:

https://hobbyking.com/media/file/998484102X1975630X59.pdf

 

Z tym, że zamiast testera serw użył bym jednak do tego odbiornika i aparatury.

(Tym bardziej, że miał kiedyś taki sam serwotester jak Twój i padł mi sam z siebie... krzywo się na niego popatrzyłem czy cuś?;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sukces! 

Kiedy bawiłem cię kontrolerem lotu wcześniej nie zauważyłem że jest tam opcja testu silników. Podłączyłem ESC do kontrolera lotu, i przez usb do kompa. Wszystko działa i kręci się jak powinno także składam dalej.

 

 

Z tym, że zamiast testera serw użył bym jednak do tego odbiornika i aparatury.

(Tym bardziej, że miał kiedyś taki sam serwotester jak Twój i padł mi sam z siebie... krzywo się na niego popatrzyłem czy cuś? ;))

 

Właśnie trochę mam z tym problem, poprzednia apartura jaką miałem była dedykowana do innego modelu a żeby nie wydawać kasy na nową chciałem ją wykorzystać w tym projekcie, jednak chyba się na nią "krzywo popatrzyłem" ;) bo poszedł z niej dymek i tyle ją widzieli. Zamówiłem już nową i czekam aż chińska poczta mi ją dostarczy :P

 

Morał: tester to shit :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Budowa prawie dobiegła końca....

Prawie ponieważ po pierwszym oblocie powychodziły pewne drobne niedociągnięcia które muszę poprawić.

Nie wiem czy działa mi też transmisja video, bo najnormalniej czekam na gogle :P 

Aczkolwiek ... 

                            TO LAaaTtaaaaAa!!! 

 

eda07041d6a77acemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.