Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak to jest - spadł śnieg - przyleciał Ratrak, rozpakowałem, złożyłem, uruchomiłem i ........śnieg stopniał .... ech.... czekam na opady abym mógł coś pojeździć - pozgarniać  :)

Zobaczcie:

Nowy Wielofunkcyjny Ratrak RC (NOWA WERSJA FR). Świetna zabawa. Fajne wrażenia :-)

Rozpakowanie - Montaż - Parametry - Pierwsza jazda stołowa

 

:)  :D  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

U nas w Polsce model prawie nieznany, ale reszta świata bawi się tym modelem, jest nawet forum poświęcone tej zabawce i jest tam mnóstwo ciekawych i zwariowanych pomysłów http://s1.zetaboards.com/RCsnowcats/index/.

Na swoim mam założone FPV i odśnieżam podwórko siedząc w domu przy kawce bo odbiornik podłączam do telewizora, przy nabraniu wprawy i suchym śniegu idzie mi to prawie równie szybko jak łapami. Zasilam Lionem 6A własnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratraki są fajne! :) Szczególnie tak dopracowane.

Przerabiałem swego czasu zabawkowego ( i przez to znacznie słabszego) ratrak Dickie wstawiając zespoły napędowe z HengLongów, oddzielne regulatory i zwykła aparatura RC. No i oczywiście oświetlenie obrysowe i drogowe :) Załatwił go (tymczasowo) piasek wycierający plastykowe ośki koła napinającego, przez co spadają gąsienice. Trzeba by jeszcze trochę poprzerabiać. Chyba widziałeś go w ruchu Artur w Narewce albo i w Skarżysku.

Kyosho Blizzard to przy nim pełna profeska. Łożyska zamknięte i takie tam.

Faaaaajna konstrukcja. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ratraki są fajne! :) Szczególnie tak dopracowane.

Przerabiałem swego czasu zabawkowego ( i przez to znacznie słabszego) ratrak Dickie wstawiając zespoły napędowe z HengLongów, oddzielne regulatory i zwykła aparatura RC. No i oczywiście oświetlenie obrysowe i drogowe :) Załatwił go (tymczasowo) piasek wycierający plastykowe ośki koła napinającego, przez co spadają gąsienice. Trzeba by jeszcze trochę poprzerabiać. Chyba widziałeś go w ruchu Artur w Narewce albo i w Skarżysku.

Kyosho Blizzard to przy nim pełna profeska. Łożyska zamknięte i takie tam.

Faaaaajna konstrukcja. 

 

 

Dzięki Grześ, ostatnio to konstruowałeś wodnosamolot ale Twojego ratraczka kurde nie zaobserwowałem, może za bardzo skupiłem się na czołgach chłopaków ... ech :-)

Moim nie da się odśnieżać :( .Napęd to Mamba Monster :D .

attachicon.gifDSCF1053.JPG

Wojtek  :) super ratrak wyścigowy  :) ale zapytam się kolokwialnie: ile wyciąga? :)

U nas w Polsce model prawie nieznany, ale reszta świata bawi się tym modelem, jest nawet forum poświęcone tej zabawce i jest tam mnóstwo ciekawych i zwariowanych pomysłów http://s1.zetaboards.com/RCsnowcats/index/.

Na swoim mam założone FPV i odśnieżam podwórko siedząc w domu przy kawce bo odbiornik podłączam do telewizora, przy nabraniu wprawy i suchym śniegu idzie mi to prawie równie szybko jak łapami. Zasilam Lionem 6A własnej produkcji.

Przemek, masz racje, w Polsce jakoś nie bardzo widać ratraków, no chyba, że duże w górach, zainteresowałem się bardziej oglądając filmiki na YT i postanowiłem go mieć, fajna sprawa tylko ........ czekam na śnieg .... a tu nima.....i nima....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda odśnieżałem tylko 2 dni bo natura sama odśnieżyła, ale kombinuję założyć mu grabie do zgrabiania trawy latem ;)

ha ha ha - Przemek - dobree - jak założysz mu grabie to daj cynk jak to zrobiłeś - będę Cię naaaśladował  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.