Skocz do zawartości

ToTo-0 budowa rozpoczeta 10.02.2016


pelapi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, musiał uderzyć dość mocno. Wydawało mi się że jest to prawie niezniszczalny model, mój spadł z dobrych kilkudziesięciu metrów prosto w ziemię, bo odpadło skrzydło. Lekko pękła wręga więc dla pewności ją wymieniłem, reszta była praktycznie cała. Pewnego razu walnąłem tak, że myślałem że złamał się na pół, podchodzę - taśma na kadłubie trochę pomarszczona, ale depron cały :). Najlepsza usterka wydarzyła się jak był w domu - siostra zdeptała ster wysokości i złamała go na pół :). Powodzenia w odbudowie i dalszych lotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szkoda, musiał uderzyć dość mocno. Wydawało mi się że jest to prawie niezniszczalny model, mój spadł z dobrych kilkudziesięciu metrów prosto w ziemię, bo odpadło skrzydło. Lekko pękła wręga więc dla pewności ją wymieniłem, reszta była praktycznie cała. Pewnego razu walnąłem tak, że myślałem że złamał się na pół, podchodzę - taśma na kadłubie trochę pomarszczona, ale depron cały :). Najlepsza usterka wydarzyła się jak był w domu - siostra zdeptała ster wysokości i złamała go na pół :). Powodzenia w odbudowie i dalszych lotach.

Tak owszem jest to prawie niezniszczalny model mój już na swoim koncie miał parę ładnych dzwonów i to takich solidnych mogłem jeszcze starać się go reanimować lecz postanowiłem odbudować na nowo cały model. Zawsze to odrobina praktyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam mało się znam, więc i nie wiele doradzę, fun cub multiplexa jest genialny , a tego z planów miałem zamiar robić ale na planach się skończyło bo na gwiazdkę dostałem od żonki właśnie fun cuba multiplex.

Ultimate nac wykonałem polatałem i nie za bardzo mi leżał, nie urzekł mnie, obecnie wisi na ścianie i nie zanosi się abym nim latał.

O wiele bardziej mi się podobał Lil Ripper i ten model jest pod twój silnik i jest bardzo łatwy w budowie.

Ale ze wszystkich modeli wykonanych samodzielnie , najbardziej spodobał mi sie SU-37 jest bardzo łatwy w  budowie , fajnie lata i bardzo wolno i bardzo szybko, dobrze wygląda.

Ja bym się o niego pokusił jako drugi model, jest bardzo łatwy w opanowaniu , kwestia oswojenia się z nim.

No i twoje wyposażenie sobie z nim poradzi, prócz silnika , silnik potrzebny jest 2200kv.

Ja tam bardzo lubię su-37 mam go od dawna i do dziś nim latam i wciąż jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.