Skocz do zawartości

Slowly V2


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam skrzydlo i usterzenie z epp 6mm, kadłub podklad 6 mm, kilks wstawek z pianki z papierem, hextronik 24g 1300 kv, lipo 3s 1300, kamerkę i nadajnik fpv, i razem 430 g. 8147dbe3d15a7ee88a9a9fe2032e00bc.jpg

Troche klocek w porownaniu do twojego..

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz wypasionego i wiem czy tak ciężko z takim wyposażeniem? Ja mam lekkie wyposażenie i pakiet 2s 1100. Co według Ciebie lepsze podkład pod panele czy epp. Chodzi mi o sztywność tej samej grubości bo widzę że wzmocniłeś natarcie listewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowly oblatany. Niestety nie ma filmu bo nie zabrałem telefonu z wrażenia ????. Lata jak latawiec bez wiatru, niestety jak podwiewa trzeba przesunąć SC do przodu. Ja mam pakiet na rzepie bo czułem że tak może być i mam możliwość regulacji. W spokojnych warunkach latanie nim to będzie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę co zrobiłem. Brakuje jeszcze skrzydła, maski, czekam na całe wyposażenie (silnik, regulator, pakiet). To co jest waży 92 gramy, usterzenie z tyłu depron 2x3 mm.

A tak na marginesie to kółka chyba wytnę na ploterze bo tak to masakra, krzywe.

post-17396-0-17513900-1456679927_thumb.jpg

post-17396-0-48186800-1456679936_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.