Skocz do zawartości

Płatowiec pod setup śmigłowcowy (450-tka)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam jakiegoś płatowca w którym mógłbym ulokować wyposażenie z 450-tki a mianowicie są to regiel 40A Turnigy i do tego dodatkowy bec, 3 serwa HXT MG-14 oraz motorek Turnigy Typhoon 450H 2215H 3550 kv i pakiet najprawdopodobniej 3s koło 2200 mAh, śmigło zapewne coś koło 4,5x4.

 

Rozmyślałem nad funjetem ale w sumie bardziej podszedłby mi klasyczny płatowiec, jakiś mały pylonik lub coś klasy Blizzarda tylko mniejsze i żeby cena była ... zwykła (no bo funjeta w sumie można używanego tanio trafić). Jak już miałbym iść w delty/skrzydła to raczej, ze względu minimalizację kosztów, nie brałbym funjeta tylko budżetowo rdzenie z allegro i zalaminował, ma to to zasuwać bo wyposażenie marnuje się w nielatającej 450-tce i nie mogę już na nie patrzeć. Chyba, że znacie jakieś inne i niedrogie modele do których będę mógł wrzucić te graty  :) Jak nic się nie uda namierzyć to zapewne pójdę w stronę budowy skrzydła bądź delty ze styro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.