Skocz do zawartości

jakie serwa do edge 540 ? 1,3m


KaRtOnFLY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich prosił bym o pomoc w doborze serw do mojego nowego modelu edge 540 :) to jest wersja pomalowana w redbull :) wcześniej latałem tylko na frontierze 40 wiec nie mam za wiele doświadczenia a chciałbym żeby chodziło to bardzo sprawnie i bezawaryjnie :) no i jeszcze krótke pytanie jakie aku wybrac? bo w moimi "trnerku" miałem 4 calowe akumulatorki i nie wiem jak myslicie czy to samo dac do tego czy cos lepszego ?? prosze o pomoc !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli Twój odbiornik toleruje napięcie 8,4V, to użyłbym Hitec HS-430BH oraz pakietu Li-Po 2S (7,4V). W jednym z modeli mam taki pakiet o pojemności 2200mAh, w innym, lżejszym 600mAh. Ten drugi muszę ładować co jakieś 5-6 godzin latania, a więc w praktyce, po powrocie z wyprawy na lotnisko. Zaletą jest zasilanie serwomechanizmów wprost z wydajnego pakietu, co naprawdę procentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.