Skocz do zawartości

Hibou relacja z budowy .


Rekomendowane odpowiedzi

Sowa ma się dobrze już mnie bardzo korci polecieć !   

 

Sowa ma się dobrze , już mnie bardzo korci polecieć !   

A niech Cię korci jak najkorciej , aż Cię skorci  :). Jak nie chcesz Sowy wytarzanej w trawie, to owiń prowizorycznie hydrauliczną taśmą teflonową 0,05mm, "na zakładkę" ku tyłowi. Ślizga się doskonale po wszystkim ;).   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ ja swoje latadło ( spód pod kabinką ) mam oklejone folią 3D carbon zalety

- tania jak barszcz

- można ją formować termicznie ( suszarka do włosów )
- pięknie można dopasować do wszelakich krągłości
- w zasadzie zrobisz cały spód w jednym kawałku

- mnogość kolorów w tym zielony :)
- no i wygląda bardzo estetycznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, na pewno było by mocniej ,zakryły by się miejsca szpachlowane które mi się nie podobają ... Tak czy siak oblot trzeba zrobić ,a jak się coś podrapie to folia na ryskę i też będzie . To tylko podkłady pod panele ma być dobra zabawa ,zero stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No wstyd ale jeszcze nie , dwa projekty spędzają sen z powiek . Jeden to K750 śliczna Koljaska która musi na sezon wyjechać o własnych silach !, a sama się nie poskłada  :)

 

post-14492-0-29504700-1462210750_thumb.jpg

post-14492-0-60660600-1462210833_thumb.jpg

post-14492-0-87563400-1462210878_thumb.jpg

 

Ale już jest niezłe , tylko że jeszcze kuchnia żonki do zbudowania czeka , ale i tu już powoli na prosta wychodzę ,wiec zostanie tylko latać :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruska odbudowuje z Krzysiem dla Krzysia , to jego maszyna , ale kupimy sobie Łukaszu na stare lata i będziemy się lansować ..... to takie ostatnie pojazdy z duszą i ostatnie przy których da się wszystko zrobić bez laptopa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że też czekam na oblot sowy, i tak zaglądam tu do tematu i nic sie nie dzieje.

Choć przyznam że sam nie mam czasu na nic, zabrałeś się za kuchnię żony, zazdroszczę ci, ja się zabrałem za powiększenie , czyli dobudowanie domu, działam sam , a mam tylko dwie ręce i ciężko jest mi pogodzić budowę, z pracą zawodową, z innymi obowiązkami domowymi , plus pogoda jest kapryśna i nie koniecznie mogę robić to co zaplanuję dzień wcześniej.

Tak że na latanie też nie mam czasu , ot tak od święta sobie pofruwam.

 

Fajny motocykl , ja bardzo lubię jednoślady , kilka lat temu żona kupiła sobie skuter ale zaliczyła nim kreta :)  i więcej na niego nie wsiadła.

Dla mnie był za słaby bo to był dość duży ale chiński skuter 50ccm, postanowiłem go zmodernizować żeby jakoś jechał bo seryjny to jak dla mnie nawet z góry nie bardzo chciał jechać.

I tak puściłem wodze fantazji że z seryjnego skutera to zostało kilka drobiazgów , wszystko było robione, dorabiane bądź przerabiane.

Poświęciłem mu całą zimę ale efekt był piorunujący, skuter prawie wyglądał jak seryjny, za to był chłodzony cieczą, miał 15koni mocy , zbierał się do jazdy jak wścieknięty.

Od trzech lat wożę sie dużym maxi skuterem, choć w tym roku może nim z 5 razy wyjechałem , chcę czy nie chcę to muszę jechać autem bo z powodu budowy zawsze jest coś dużego do przewiezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jeszcze kogoś interesują losy Sowy pomimo opóźnień oblotu :) . Myślę ze w tym tygodniu uda się wypróbować model , wszystko mam w miarę ogarnięte , nawet lotnisko udało się wygolić .

 

post-14492-0-47782400-1462739107_thumb.jpg

 

A motory fajna sprawa , przewinęło się tego trochę przez GARAGE , niektóre naprawdę palce lizać .  

 

 

 

 

 

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak zrobiłem tak leży .... wstyd ale tak jakoś nie wyrabiam ostatnio ,oblot na pikniku nie bardzo chyba że o 3:00 rano jak pusto będzie :-) . Plus jest taki że dalej ładnie wygląda.

Grześ bez przesady o 3:00 to ja i mój foto sprzęt jeszcze śpimy.

Placu w Międzybrodziu dostatek więc dasz radę, co najwyżej będziesz latał

powoli i bardzo nisko ;) hihi

A tak na serio to bardzo chętnie obejrzałbym sobie ten model no i sesja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.