Skocz do zawartości

Gdzie kupic combata a??


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie sklepy lub osoby prywatne ktore trudnią sie sprzedazą zestawow air combat .Jak narazie znalazlem tylko cyber fly.Moze ktos zna jeszcze jakies miesjca gdzie mozna sie zaopatrzyc w takowe modele. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Combaty robią jeszcze n.p. Piotrek Eciak firma Prolot( WWI + WWII),Zygmunt Kraszewski z Pabianic(KI + IŁ),Mirek Stachowski z Wrocławia(WWI +WWII -jakiś japończyk).

Oprócz tego pojedyncze modele robią startujący zawodnicy np Janek /forum/ z Warszawy.Modele WWII robione przez Marka (nie wszystkie sprzedawane w cyber fly są przez niego robione) i Zygmunta to najwyższa europejska klasa ,Ecik i Mirek też dociągają do tego poziomu/a może już dociągnęli /. Co do innych nie mam zdania bo ich nie znam.Porównuję do modeli czeskich i niemieckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupować modelu. Możesz go zrobić. Przy robieniu masz taki plus, że masz dostępność do wszystkich zakamarków i możesz podzas budowy dostosować model do swojego wyposarzenia. A w razie awarii wiesz co gdzie jest ( elementy konstrukcji ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie sklepy lub osoby prywatne ktore trudnią sie sprzedazą zestawow air combat .Jak narazie znalazlem tylko cyber fly.Moze ktos zna jeszcze jakies miesjca gdzie mozna sie zaopatrzyc w takowe modele. Pozdrawiam

 

Chociażby tu: http://www.cyber-fly.pl

ceny przystępne, sklep polski, obsługa miła i fachowa, sam mam Ki61 od P. Marka i mogę tylko chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cyber fly faktycznie bardzo fajne modele .Chcialem sie zorientowac gdzie jeszcze dostane combaty.Jak narazie polski rynek jest jeszcze ubogi w takie zestawy.Jednak te ktore mamy sa jedne z lepszych w europie .Szacunek dla ludzi ktorzy to strugają 8)

 

apropo znalazlem cos takiego:http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5287&Product_Name=HK_Spitfire_EP/.25_ARF__(retract_ready)

 

Pod elektryka i spalinke z tego co widze .Waga tez niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cyber fly faktycznie bardzo fajne modele .Chcialem sie zorientowac gdzie jeszcze dostane combaty.Jak narazie polski rynek jest jeszcze ubogi w takie zestawy.Jednak te ktore mamy sa jedne z lepszych w europie. Szacunek dla ludzi ktorzy to strugają 8)

 

Z tego co wiem, to nie dostaniesz nigdzie zestawu ARF który nadawałby się do kombatu. Po prostu szkoda... Model kombata to specyficzny samolot, uproszczony do granic możliwości, ale ze szczególnym naciskiem na krytyczne elementy: sterowanie, silnik, wytrzymałość i żywotność pewnych elementów płatowca. Na zawodach nie raz bywało tak, że na 7 startujących w rundzie do pierwszej minuty dożywało może 3 - 4. Uszkodzenie modelu przy starcie lub przy lądowaniu to częste elementy gry - nie wspominając o poodcinanych końcówkach skrzydeł, lotkach, sterach wysokości i statecznikach...

 

Ogólnie rzecz ujmując tylko KIT pozwala zrobić to co trzeba, żeby przystosować model do kombatu. Lub struganie od zera.

 

Sam mam 2 zestawy od Marka, ale z braku czasu leżą i czekają na nadejście wolnych wieczorów.

apropo znalazlem cos takiego:http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5287&Product_Name=HK_Spitfire_EP/.25_ARF__(retract_ready)

 

Pod elektryka i spalinke z tego co widze .Waga tez niczego sobie

Po pierwsze primo: nie w skali.

Po drugie primo: zbyt delikatny.

Po trzecie primo: trudno elektrykowi dorównać spalinie przy ograniczeniu twz max śmigła, gdzie suma skoku i średnicy w calach musi być nie większa niż 13 a maksymalne obroty to 16 tyś.

 

Żeby dorównać mocą i prędkością spalinie musiałbyś stosować silnik o mocy ok 600W....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.