Skocz do zawartości

ATR 1 i ATR 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pomysleć taki "polski" wątek przegabiłem, mam propozycję do właściciela wątku i projektu - pozwól Robertusowi go zrealizować równolegle (o ile będzie chciał). Może jednak oryginalny koncept poleci?

Nie ma opcji. Nie podkradam kolegom pomysłów.

Z przyjemnością obserwuję postępy i mam nadzieję, że z każdą następną wersja model będzie zbliżał do pierwszej wypasionej wersji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Michał- zlituj się i daj ten film. Chyba, że jednak za wszelką cenę trzymasz się konwencji wszystkich doniesień o UFO (i jeti)- zamazane, kiepskie i prawdziwe/nieprawdziwe- sami wybierajcie! No jeśli tak, to mistrzostwo suspensu- klasyka gatunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę czas w domu to wrzucę film.


Wygląda niesamowicie. Na tym niebie szczególnie.

Ten co teraz robię to dopiero będzie :lol:

Został mi po M01 Silnik Emax XA2212 1400KV, który to niby ma go napędzać ale ma wygięty wał/oś (do naprawy).

​Ale tak myślę nad EMAX GT2820/04 grand Turbo :D

​Tylko nie wiem czy te podkłady pod panele nie pozrywają się podczas lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend się sporo działo :lol:

Wylatałem na tej zabawce ok 30min.

Nagrałem dwa filmy. Niedługo będą dostępne na You Tube.

Tak fajnie się latało, że zapomniałem o wszystkim... w pewnej chwili skończyło się paliwo w pakiecie i trzeb było lądować tam gdzie popadnie. Był też browar i brawura... która doprowadziła do rozpadu maszyny w powietrzu i utratę sterowności a następnie twarde spotkanie glebą :lol:

post-18554-0-90754800-1491222064.jpg

post-18554-0-57357700-1491222065.jpg

post-18554-0-40728400-1491222066.jpg

post-18554-0-06048100-1491222067.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Michał- to nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować! Trochę szkoda tego suspensu- czy to aby na pewno prawda? Ten czar lekkiej niepewności prysł, ale prawda nas wyzwoli- więc gratulacje jeszcze raz. W przyszłości możesz nieco zagłębić się w przygotowanie filmów- można bez straty powycinać trochę sekwencji z dalekimi ujęciami, zyskuje się więcej uwagi widza, bo obraz jest krótszy i bardziej intensywny. Ale w sumie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar i latanie?- z twojego postu rozumiem że przed, jak nikt ci nie powiedział to niech będe to ja - możesz swoimi zabawkami zrobić komuś krzywdę, popraw sie!

Nie browar i brawura.

Moje zabawki są coraz lepsze, kolejna maszyna będzie na tyle mocna aby wytrzymać lot i przeróżne ewolucje przy pełnej mocy jaką generuje silnik ha ha...W dodatku tak wzmocnię i przystosuję konstrukcję aby można było lądować nawet na kamieniach!!! co mi raz się przydarzyło w mojej karierze. A niczym nadzwyczajnym nie będzie lądowanie np. na otwartym polu przygotowanym do siewu miedzy bryłami z gliny i kamieniami.

Ostatnio tochę prace zwolniły ale to nie oznacza nic złego i projekt jest dalej rozwijany.

Mam już kadłub nowego modelu, w którym to mam zamiar zrobić ruchome końcówki skrzydeł tak jak na przedstawionym obrazku. To tak na wszelki wypadek! jak przytrafi się awaryjne lądowanie w trudnych warunkach. Dodatkowo będzie tam zainstalowana osłona ze sprężystego drutu chroniąca krawędź skrzydła przed otarciem.

Ale to są plany jak dokończę budowę P40

post-18554-0-14474700-1491561014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.